ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН

1. «Dear future husbent»

Виконує Софія Приходько, солістка школи вокалу «Гармонія», художній керівник Олена Шутка

2. «Я по вулиці іду»

Виконує молодший склад народного художнього колективу дівочого хору «Вогник» Київського Палацу дітей та юнацтва, хормейстер і диригент Наталія Кулєшова, концертмейстер Людмила Липовка

3. «Іспанський танець»

Виконує ансамбль класичного балету «VIRA» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ганна Янкіна

4. «За лісами, горами»

Виконує Ярослава Мазур, солістка дитячої музичної школи № 10 Печерського району, художній керівник Алла Кучерук

5. «Прокидайся, Україно!»

Виконує шоу-група театру пісні «Добрята» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Тетяна Матвієнко

6. «Roal»

Виконує Владислава Прасолова, солістка школи вокалу «Гармонія», художній керівник Олена Шутка

7. «Тарантела»

Виконує ансамбль класичного балету «VIRA» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ганна Янкіна

8. «Bamboleo»

Виконує Назарій Сукач, соліст театру пісні «Добрята», художній керівник Тетяна Матвієнко

9. «Співають діти»

Виконує молодший склад народного художнього колективу дівочого хору «Вогник», хормейстер і диригент Наталія Кулєшова, концертмейстер Людмила Липовка

10. «Східний танець»

Виконує ансамбль класичного балету «VIRA» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ганна Янкіна

11. «Чистое небо»

Виконує Ольга Белькова, солістка дитячої музичної школи № 32, художній керівник Світлана Меркулова

12. «Це мій рідний край»

Виконує Діана Плаксива, солістка народного художнього колективу шоу-гурту «Сонях» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Сюзанна Олійник

13. «Люн»

Виконує ансамбль класичного балету «VIRA» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ганна Янкіна

14. «Пташечка»

Виконує Анастасія Тікіч, солістка театру пісні «Добрята» Центру всебічного розвитку «Артльорн» Оболонського району, художній керівник Тетяна Матвієнко

15. «Shape of my heart»

Виконує Саймон Узу

16. «Рок-н-рол»

Виконує ансамбль танцю «Аделаїда денс» СШ№ 125, художній керівник Марина Любимова-Лисиця

17. «Beautiful mess»

Виконує Марія Кашич, солістка театру пісні «Добрята» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Тетяна Матвієнко

18.«Золота рибка»

Виконує гурток театр танцю «Belli Bells» клубів «Щасливе дитинство», художній керівник Олена Удовік

19. «Намалюй»

Виконує Валерія Коноваленко, дитячої музичної школи № 10, художній керівник Алла Кучерук

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.