ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН

1. «Вальс годин»

Ансамбль класичного балету Vira Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ганна Янкіна

2. «Рушничок»

Катерина Попович, вихованка студії естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Сайнога

3. «Дитячі мрії»

Ярина Рак, учениця дитячої музичної школи № 10 Печерського району, викладач Алла Кучерук

4. «Африканська історія»

Хореографічний ансамбль «Дзига», художній керівник Ольга Харчук, постановник Тетяна Спиридонова

5. «Загадковий світ»

Злата Бараболя, учениця дитячої музичної школи № 21, викладач Крістіна Шакула

6. «Ішла баба по грибочки»

Адель Кисельова, солістка вокальної групи народного художнього колективу ансамблю народної музики «Первоцвіт» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Юлія Базелюк

7. «Передчуття»

Спортивно-хореографічний ансамбль «Каскад» Центру творчості дітей та юнацтва, художній керівник Тетяна Бородуліна

8. «На зеленому горбочку»

Молодший склад народного художнього колективу дівочого хору «Вогник» Київського Палацу дітей та юнацтва, хормейстер і диригент Наталія Кулєшова

9. Smile

Ярослава Мазур, учениця дитячої музичної школи № 10 Печерського району, викладач Алла Кучерук

10. «Індійський танок»

Молодший склад народного художнього колективу ансамблю естрадно-класичного танцю «Лілея», художній керівник – залужений працівник культури України Наталія Кузьменко

11. «Різнокольоровий світ»

Валерія Кожевникова, вихованка зразкового театру естради «Фабрика зірочок», художній керівник Ольга Моторя

12. «Жарт»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Ірина Жовницька, директор Тетяна Левчук

13. «Сопілочка Яворова»

Молодша вокальна група народного художнього колективу ансамблю народної музики «Первоцвіт», художній керівник Юлія Базелюк

14. «Африка»

Спортивно-хореографічний ансамбль «Каскад» Центру творчості дітей та юнацтва, художній керівник Тетяна Бородуліна

15. «Наче пташечка перепілочка»

Єва Шевченко, солістка вокальної групи народного художнього колективу ансамблю народної музики «Первоцвіт» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Юлія Базелюк

16. «Біб – бобіще»

Молодший склад народного художнього колективу дівочого хору «Вогник», хормейстер і диригент Наталія Кулєшова

17. «Halloween»

Колектив сучасної хореографії Flex, художній керівник Євгенія Каравай

18. «Shotgun»

Єва-Марія Зінник, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise, художній керівник Володимир Пірожак

19. «Там де ми є»

Діана Горбач, учениця Немішаївської дитячої школи мистецтв, художній керівник Світлана Вусатюк

20. «Перлинки»

Вікторія Губенко, солістка ансамблю класичного балету Vira, художній керівник Ганна Янкіна

21. «Матроси»

Анжелі Тхапар, учениця дитячої музичної школи № 21, викладач Крістіна Шакула

22. «I dont wanna be you any more»

Ангеліна Шпунт, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise, художній керівник Володимир Пірожак

23. «Лети»

Спортивно-хореографічний ансамбль «Каскад», художній керівник Тетяна Бородуліна

24. «Роде наш красний»

Марта Свистунова, солістка вокальної групи народного художнього колективу ансамблю народної музики «Первоцвіт», художній керівник Юлія Базелюк

25. «Плескач»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Ірина Жовницька, директор Тетяна Левчук

26. «Чорнобривці»

Юра Антоненко, соліст вокального ансамблю Київського вищого професійного училища водного транспорту, художній керівник Євгенія Щербакова

27. «Запальна Індонезія»

Хореографічний ансамбль «Дзига», художній керівник Ольга Харчук, постановник Маргарита Голубнича

28. «Небо»

Мар’яна Скиба, вихованка вокально-хорової студії «Диво калинове», художній керівник Наталія Плонська

29. Сучасна хореографія «Інь та Янь»

Єсенія та Варвара Філь, солістки колективу Feel Dance, художній керівник Тетяна Філь

30. «Молитва за Україну»

Марія Неймишева, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise, художній керівник Володимир Пірожак

31. I FEELING GOOD

Ганна Коротка, солістка Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Аліна Поліщук

32. «Жартівливий східний танок»

Молодший склад народного художнього колективу ансамблю естрадно-класичного танцю «Лілея», художній керівник – залужений працівник культури України Наталія Кузьменко

33. «Подоляночка»

Данило Жогель, соліст вокального ансамблю Київського вищого професійного училища водного транспорту, художній керівник Євгенія Щербакова

34. «Ой на горі цигани стояли»

Молодша вокальна група народного художнього колективу ансамблю народної музики «Первоцвіт», художній керівник Юлія Базелюк

35. Сучасна хореографія Dance Fly

Колектив Feel Dance, художній керівник Тетяна Філь

36. «Пісня батькам»

Вокальний ансамбль Київського вищого професійного училища водного транспорту, художній керівник Євгенія Щербакова

37. «Собор кохання»

Учасники народного художнього колективу ансамблю естрадно-класичного танцю «Лілея», художній керівник – залужений працівник культури України Наталія Кузьменко

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.