ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОН

1. «Діно-Заври»

Ансамбль танцю «Відродження», художній керівник Лідія Голуб

2. «My highland goat»

Гурток «Музичні візерунки», художній керівник Олена Крута

3. «Сладкоежки»

Зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Вернісаж», художній керівник Світлана Рідош

4. «Сонце сідає»

Аліса Морозова, cолістка дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник Діана Скурська

5. «Східні курчата»

Хореографічний ансамбль «Дзиґа», художні керівники Ольга Помпа та Тетяна Спиридонова

6. «Співай зі мною»

Дар’я Москаленко, cолістка дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник Діана Скурська

7. «Паростки життя»

Студія сучасного танцю «Just dance» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Анна Дегтяренко

8. «Україна»

Анна-Марія Волкова, солістка хору «Струмочок», художній керівник Любов Уськова

9. «Космічна дискотека»

Танцювальний колектив «Fantaziа Dance», художній керівник Ігор Гелуненко

10. «Гуцульські візерунки»

Ансамбль танцю «Відродження», художній керівник Лідія Голуб

11. «Слухай мене уважно»

Зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Вернісаж», художній керівник Світлана Рідош

12. «Ой там, на вершечку»

Хор «Струмочок», художній керівник Любов Уськова

13. «Українська полька»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Веснянка», художній керівник Олена Жиган

14. «Весна-Красна»

Ансамбль танцю «Відродження», художній керівник Лідія Голуб

15. «Мій світ»

Дар‘я Рябокляч, cолістка дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник Діана Скурська

16. Український танець «Жартівлива полька»

Ансамбль танцю «Джерело», художній керівник – старший викладач Тетяна Нестерова

17. «Тарантелла»

Танцювальний колектив «Fantaziа Dance», художній керівник Ігор Гелуненко

18. «Поліська веснянка»

Гурток «Музичні візерунки», художній керівник Олена Крута

19. «Зимова казка»

Ансамбль танцю «Джерело», художній керівник – старший викладач Тетяна Нестерова

20. «Feeling good»

Єлизавета Омельяненко, cолістка дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник Діана Скурська

21.«Україна»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Веснянка», художній керівник Олена Жиган

22. «Свобода»

Адріана Калюжна, cолістка дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник Діана Скурська

23. «Армейський танок»

Студія сучасного танцю «Just dance» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Анна Дегтяренко

24. «To the aim»

Студія танцю «Go Up», художній керівник – старший викладач Тетяна Нестерова

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.