ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОН

1. «Шоколадні суперечки»

Зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Вернісаж» спеціалізованої школи № 298, художній керівник Світлана Рідош

2. «Нехочуха»

Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка», художній керівник Тетяна Мурзай

3. «Україна – це ти!»

Марія Шеметілло, солістка творчого музичного центру «Jam Session», викладач вокалу Тетяна Купрєєва

4. «Дружба»

Виконує студія естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Дольчук

5. «Там, де нас нема»

Ансамбль Талант Центру «М’юзі-смузі», художній керівник Тетяна Матвеєнко

6. «Хочу я братика или сестренку»

Алiса Корнiйчук, солістка творчого музичного центру «Jam Session», викладач вокалу Катерина Головатенко

7. «Лісові переспіви»

Хореографічний ансамбль ЗНЗ Міжнародної школи «Меридіан», художній керівник Ірина Маковець

8. «Сім шляхів»

Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка» Палацу творчості дітей та юнацтва, художній керівник Тетяна Мурзай

9. La-la-la

Софія Карікова, солістка Талант Центру «М’юзі-смузі», художній керівник Тетяна Матвеєнко

10. Народна хореографія «Кумайтеся та не лайтеся»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Алла Комар, директор Тетяна Левчук

11. «А в Киеве осень»

Марія Деркач, солістка творчого музичного центру «Jam Session», викладач вокалу Тетяна Купрєєва

12. «Кошенята»

Зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Вернісаж» спеціалізованої школи № 298, художній керівник Світлана Рідош

13.«Мищасливідіти»

Єлизавета Бондаренко, учениця дитячої школи мистецтв, викладач Світлана Вусатюк

14. I Have Nothing

Анастасія Оладенко, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise» Палацу творчості дітей та юнацтва міста Бровари, художній керівник Володимир Пірожак

15. Народна хореографія «Бабусин рушник»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Ельвіра Пустова, директор Тетяна Левчук

16. Je T`aime

Софія Атхертон, солістка школи артистів Prima Volta, художній керівник Ксенія Сабадаш

17. «Полька -трійка»

Ансамбль народного танцю «Дніпряночка», художній керівник Євгенія Гусаченко

18. Народний спів «Марієчка»

Єлизавета Астахова, солістка студії «Чарівний спів», художній керівник Ірина Єлаш

19. «Кукушка»

Діана Руденко, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise», художній керівник Володимир Пірожак

20. «Чарівний сад»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Ельвіра Пустова, директор Тетяна Левчук

21. «Hurt»

Єлизавета Порутчикова, солістка творчого музичного центру «Jam Session», викладач вокалу Тетяна Купрээва

22. AV dance

Олена Гузій та Вероніка Куценко, солістки студії сучасної танцю «Go Up» дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник старший викладач Тетяна Нестерова

23. «Діти України»

Софія Вальчик, солістка ансамблю естрадного вокалу «Sun Rise», художній керівник Володимир Пірожак

24. Human

Данііл Косянчук, соліст творчого музичного центру «Jam Session», викладач вокалу Анжеліка Мельник

25. «Cтіна плачу»

Колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району, художній керівник Євгенія Гусаченко

26. FAITH

Поліна Булкіна, солістка Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Аліна Поліщук

27. Someone said

Студія сучасної танцю «Go Up» дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник старший викладач Тетяна Нестерова

28. «Stamp your feet»

Гурток «Музичні візерунки» (пісенна англійська) дитячого оздоровчо – екологічного центру, художній керівник Олена Крута

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.