ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОН

1. «Василечки»

Поліна Санжак, солістка театру-студії «Барвінок», керівник з вокалу Олена Муха, художній керівник – відмінник освіти України Олена Ковалько

2. «О, Darling»

Маша Міхновець, вокалістка дитячого театру пісні «Нотки» Школи джазового та естрадного мистецтва, педагог вокалу та керівник вокальних гуртів Оксана Кульчицька

3. «Can't Stop The Feeling»

Юрій Плохіх, вокаліст дитячого театру пісні «Нотки» Школи джазового та естрадного мистецтва, педагог вокалу та керівник вокальних гуртів Оксана Кульчицька

4. «Маленькі таланти»

Ансамбль танцю «JAM» школи № 265, художній керівник Ольга Ремезовська, педагог Ангеліна Суренщикова

5. «Бібіка»

Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко», художній керівник Ольга Яриновська

6. «It’s oh so quiet»

Лариса-Богдана Поповченко, солістка Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Людмила Гайдай-Роскошна

7. «Я з тобою»

Ірина Ігнатенко, вокалістка дитячого театру пісні «Нотки» Школи джазового та естрадного мистецтва, педагог вокалу та керівник вокальних гуртів Оксана Кульчицька

8. «Бібіка»

Злата Сергієнко, солістка театру-студії «Барвінок», керівник з вокалу Олена Віталіївна Муха, художній керівник – відмінник освіти України Олена Ковалько

9. «Bad Boy»

Гурт Baby Cats Школи джазового та естрадного мистецтва, педагог вокалу та керівник вокальних гуртів Оксана Кульчицька

10. «Батькам»

Анастасія Якобчук, солістка ансамблю «Червона калина» спеціалізованої школи № 246 Дніпровського району, керівник Наталія Салій

11. «Україна»

Танцювальний колектив «Queens» сімейного клубу «Паралель», художні керівники Ірина Коломієць та Альона Толкачова

12. «Sing, sing»

Елеонора Гудіма, солістка зразкового театру-студії дитячого мюзиклу «ОКей!» Школа джазового та естрадного мистецтва, клас вокалу Аліни Поліщук

13. «Бажаємо щастя»

Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району, художній керівник Ольга Яриновська

14. «Намалюй» – з репертуару Софії Тарасової

Марія Санченко, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок» Спеціалізованої школи I-III ступенів № 23, художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

15. «Змінити все»

Аніта Каушнян, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок», художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

16. «Шалена старість»

Ансамбль танцю «JAM» школи № 265, художній керівник Ольга Ремезовська, педагог Ангеліна Суренщикова

17. «Кольори»

Марія Санченко, Маргарита Горохова, Катерина Комірна, Аніта. Каушнян, солістки ансамблю M-Sound, художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов, викладач Тетяна Совгира

18. «Журавлі»

Марія Ємшанова, учениця НВК № 167, керівник – педагог-організатор Олена Шильник

19. «Твій шанс»

Федір Скляренко, вокаліст дитячого театру пісні «Нотки» Школи джазового та естрадного мистецтва, педагог вокалу та керівник вокальних гуртів Оксана Кульчицька

20. «Перші кроки»

Ансамбль танцю «Аделаїда денс» СШ№ 125, художній керівник Марина Любимова-Лисиця

21. «No Roots»

Срібна Валерія, солістка зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Намистечко», художній керівник Ольга Яриновська

22. «By The Grace Of Got»

Гурт «Шалала» Школи джазового та естрадного мистецтва, педагог вокалу та керівник вокальних гуртів Оксана Кульчицька

23. «History repeatin»

Вероніка Турік, солістка зразкового театру-студії дитячого мюзиклу «ОКей!» Школа джазового та естрадного мистецтва, клас вокалу Аліни Поліщук

24. «Кантрі»

Танцювальний колектив «Queens» сімейного клубу «Паралель», художні керівники Ірина Коломієць та Альона Толкачова

25. «Life useful»

Аліса Єріхова, солістка зразкового театру-студії дитячого мюзиклу «ОКей!» Школа джазового та естрадного мистецтва, клас вокалу Тетяни Келебай

26. «Venus»

Гурт «Леді з плюсом» Школи джазового та естрадного мистецтва, педагог вокалу та керівник вокальних гуртів Оксана Кульчицька

27. «Чарльстон»

Шоу-гурт Baby Cats Школи джазового та естрадного мистецтва, хореограф-постановник Наталія Бобровська, художній керівник Оксана Кульчицька

28. «Bohemian Rhapsody»

Анна Грибачова, солістка Школи джазового та естрадного мистецтв, педагог вокалу та керівник вокальних гуртів Оксана Кульчицька

29. «Let`s face the music and dance»

Валерія Зайцева, солістка зразкового театру-студії дитячого мюзиклу «ОКей!» Школа джазового та естрадного мистецтва, клас вокалу Аліни Поліщук

30. «Долиною»

Софія Калініна, солістка ансамблю «Червона калина» спеціалізованої школи № 246, керівник Наталія Салій

31. «33 корови»

Ансамбль танцю «Аделаїда денс» СШ№ 125, художній керівник Валеріївна Любимова-Лисиця

32. «All eyes on me»

Валентина Максімова, солістка зразкового театру-студії дитячого мюзиклу «ОКей!» Школа джазового та естрадного мистецтва, клас вокалу Аліни Поліщук

33. «Тече вода»

Анна Котлярова, вокалістка дитячого театру пісні «Нотки» Школи джазового та естрадного мистецтва, педагог вокалу та керівник вокальних гуртів Оксана Кульчицька

34. «The very thought of you»

Юлія Шаповал, солістка зразкового театру-студії дитячого мюзиклу «ОКей!» Школи джазового та естрадного мистецтв, клас вокалу Аліни Поліщук

35. «Вітамін Д»

Виконує ансамбль танцю «JAM» школи № 265, художній керівник Ольга Ремезовська,педагог Ангеліна Суренщикова

36. «Країна мрій»

Анна Федоренко, солістка зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Намистечко», художній керівник Ольга Яриновська

37. «Defying gravity»

Хелін Коньяр, солістка зразкового театру-студії дитячого мюзиклу «ОКей!» Школа джазового та естрадного мистецтва, клас вокалу Эліни Міронової

38. «Пеппі та її найліпша подруга»

Ансамбль танцю «Аделаїда денс» СШ№ 125, художній керівник Марина Любимова-Лисиця

39. «The orange colored sky»

Анастасія Теплюк, солістка зразкового театру-студії дитячого мюзиклу «ОКей!» Школа джазового та естрадного мистецтва, клас вокалу Аліни Поліщук

40. «Believer»

Шоу-гурт «Шалала» Школи джазового та естрадного мистецтва, хореограф-постановник Наталія Бобровська, художній керівник Оксана Кульчицька

41. «1944»

Дует у складі Анастасії Шевчук та Анастасії Кабанцевої ансамблю «Червона калина» спеціалізованої школи № 246, керівник Наталія Салій

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.