ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОН

1. «Ведмежата»

Виконує студія танцю «СюрприZ» Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна», художні керівники Анна Бабкова та Вікторія Гордійчук

2. «Дитинство, як воно є…»

Виконує ансамбль танцю «Jam» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 265 з естетичним нахилом, художній керівник Ольга Ремезовська

3. «Ти – не один»

Виконує театр пісні «Експресія» Позашкільного навчального закладу Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна»

4. «Морячки»

Виконує народний художній колектив «А 6 Exellence», художній керівник Анжела Копотя

5. «Крутуха»

Виконує народний художній колектив ансамбль народного танцю «Україна» Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Шасливе дитинство», художній керівник – заслужена артистка України, відмінник освіти України Ольга Яценко

6. «Колискова»

Виконує, Анастасія Шігімата, вихованка Дитячої школи мистецтв № 13 імені Михайла Глінки, художній керівник Людмила Шамал

7. «Як добре живеться рибкам»

Виконує театр танцю «Vnе сю gеtа» Дитячої школи мистецтв № 13 імені Михайла Глінки, художній керівник Юлія Маріїнська-Лічева

8. «Ляльки»

Виконує студія танцю «Індіго-денс» Позашкільного навчального закладу Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна»

9. «Небо»

Виконує Габріелла Синякова, солістка театру пісні «Експресія» Позашкільного навчального закладу Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна»

10. «Булеріа»

Виконує народний художній колектив ансамбль народного танцю «Україна» Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Шасливе дитинство», художній керівник – заслужена артистка України, відмінник освіти України Ольга Яценко

11. «Ручки-ніжки восьминіжки»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль танцю «Маргаритка», художній керівник Олена Ярощук

12. «Україночка»

Виконує Катерина Руденко, солістка театру пісні «Експресія» Позашкільного навчального закладу Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна»

13. «Вальс»

Виконують Ярослава Чеклова та Цібрік Богдан, вихованці студії танцю «Індіго-денс» Позашкільного навчального закладу Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна»

14.«Літній дощ»

Виконує народний художній колектив «А 6 Exellence», художній керівник Анжела Копотя

15. «Ти можеш змінити все»

Виконує Віталія Корнійчук, вихованка Дитячої школи мистецтв № 13 імені імені М.Глінки, художній керівник Людмила Шамал

16. «День народження»

Виконує студія танцю «СюрприZ» Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна», художні керівники Анна Бабкова та Вікторія Гордійчук

17. «Тримай ритм»

Виконує ансамбль танцю «Jam» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 265 з естетичним нахилом, художній керівник Ольга Ремезовська

18. «Dance»

Виконує танцювальний колектив «Браво», художній керівник Тетяна Еттлих

19. «Дівчинка з обкладинки»

Виконує театр танцю «Vnе сю gеtа» Дитячої школи мистецтв № 13 імені М. Глінки, художній керівник Юлія Маріїнська - Лічева

20. «Змінити все»

Виконує Єлизавета Бойко, солістка Позашкільного навчального закладу «Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна»

21. « Крезі»

Виконує колектив естрадно-спортивного танцю «Імпресія», художній керівник Дар’я Куруоглу

22. «Намалюй»

Виконує дует у складі Крістіни Корчик та Данила Бойко, учнів середньої спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи № 307 з поглибленим вивченням природничих наук, керівник Валентина Терентьєва

23.«Мафія прокидається»

Виконують солісти ансамблю танцю «Позитив» Позашкільного навчального закладу «Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна»

24. «Хава - Нагіла»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль танцю «Маргаритка», художній керівник Олена Ярощук

25. Музика та слова Софії Шкідченко «Йо де лей!»

Виконує Софія Шкідченко

26. «Неочікувана зустріч»

Виконує ансамбль танцю «Jam» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 265 з естетичним нахилом, художній керівник Ольга Ремезовська

27. «Притяжение»

Виконують солісти ансамблю танцю «Позитив» Позашкільного навчального закладу «Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна»

28. «Under»

Виконує зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко» Центру дитячо-юнацької творчості, художній керівник Ольга Яриновська

29.«Ірландський танець»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль танцю «Маргаритка» Центру дитячої та юнацької творчості, художній керівник Олена Ярощук

30. «Маскарад»

Виконує колектив естрадно-спортивного танцю «Імпресія», художній керівник – Дар’я Куруоглу

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.