ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОН

1. «Карпати»

Хореографічний народний ансамбль танцю «Міленіум», художній керівник Світлана Вікторівна Новодворська, балетмейстер – Ірина Авдєєва

2. «Водограй»

Дует «Брати Гнатчуки», Василь та Мирон Гнатчуки, Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, художній керівник Любов Уськова

3.«Цукерочки»

Зразковий художній колектив студія танцю «КаприZ» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, художній керівник Ганна Бабкова, хореограф Анастасія Чефонова

4. Daddy

Ансамбль «Nika Dance» студії фітнесу та танців «Fitness-mix», художній керівник Вероніка Левицька

5. «У долі»

Ансамбль народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок» Спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району, художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

6. «Україна»

Танцювальний колектив «Queens», художні керівники Ірина Коломієць та Альона Толкачова

7. «Малесеньке кохання»

Виконує Ярославна Яковенко, художній керівник Руслан Красовский

8. «Веселі бубни»

Хореографічний народний ансамбль танцю «Міленіум», художній керівник Світлана Новодворська

9. Н. Кушнір, слова М. Морозенка «Попелюшка» (9 р.) 1 д. вокал

Виконує Анна Гончарова, Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, художній керівник Любов Уськова

10. «Квіти»

Студія естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Дольчук

11. «Еgo»

Маргарита Горохова, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок», художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

12. «Дзвіночки»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», художній керівник Тетяна Левчук

13.«Моя Україна»

Ярослав Гаркуша, дитячої музичної школи № 22, художні керівники Богдана Старенька та Наталія Кірш

14. «Ой за гаємо гаєм»

Ірина та Юлія Якушко, солістки хореографічного народного ансамблю танцю «Міленіум», художній керівник Світлана Новодворська

15. Natxnennya

Виконує Ярославна та Дар’я Яковенко, м. Одеса, художній керівник Дар’я Яковенко

16. «За покликом серця»

Танцювальний колектив «Queens», художні керівники Ірина Коломієць та Альона Толкачова

17.«Веселі клоуни»

Студія «Степ у Чарлі» Центру культури, художній керівник Микола Сушицький

18. «Шкода»

Іванна Заборовець, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок» спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району, художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

19. «Материнська любов»

Зразковий художній колектив студія танцю «КаприZ», художній керівник Ганна Бабкова, хореограф Анастасія Чефонова

20. «Коліщатка»

Виконує зразковий художньо хореографічний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф» школи № 320 Деснянського району, художні керівники Руслан Козубець та Наталя Бабенко

21. «Ома»

Богдан Коназюк, соліст народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок», художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

22. «Ляльки»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», художній керівник Тетяна Левчук

23. «Ринальдо»

Каміла Ткаченко, солістка Центру позашкільної освіти, художній керівник Володимир Раєвський

24. «Самотність»

Зразковий художній колектив студія танцю «КаприZ», художній керівник Ганна Бабкова, хореограф Анастасія Чефонова

25. «У пошуках скарбів»

Хореографічний колектив Little Beetle спеціалізованої школи № 277, художній керівник Ольга Григорова

26. «Відьма»

Олександра Рудник, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок», художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

27. «Козачий»

Студія естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Дольчук

28. «Неперевершена»

Колектив «Nika Dance» студії фітнесу та танців «Fitness-mix», художній керівник Вероніка Левицька

29. «Лети»

Влада Костюк, солістка народного художнього колективу естрадно-духової студії «Сувенір» Дитячо-юнацького центру, художній керівник Марина Грома

30. «Подих дракона»

Хореографічний колектив Little Beetle спеціалізованої школи № 277, художній керівник Ольга Григорова

31. Skyfall

Виконує Дар’я Яковенко, художній керівник Жанна Козаченко

32. «Буковинська полька»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», художній керівник Тетяна Левчук

33. «Водограй»

Ансамбль народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок», художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

34. «Іній»

Анастасія Сергієва, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок», художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.