ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОН

1. «Це моя Україна!»

Марта Боборикіна, солістка народного художнього колективу естрадно-духової студії «Сувенір» Дитячо-юнацького центру, художній керівник Марина Грома

2. «Butterfly»

Хореографічний ансамбль «Феєрія» школи І-ІІІ ступенів № 217, художній керівник Марина Будківська

3. «Розкажу про Україну»

Назар Вишнівський, соліст студії вокалу «JAM», художній керівник Оксана Меркулова

4. «Квартирне питання»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Мрія», художній керівник Вікторія Середа

5. «Земле моя»

Ліза Слєзная, солістка народного художнього колективу естрадно-духової студії «Сувенір», художній керівник Марина Грома

6. «Як у школу прокидаюсь»

Хореографічний ансамбль «Феєрія» школи І-ІІІ ступенів № 217, художній керівник Марина Будківська

7. «Нічний жах»

Марія Іценко, Юлія та Єлизавета Якухно, солісти гурту «Українія» Центру позашкільної освіти, художній керівник – заслужена артистка України Надія Добридень, концертмейстер Володимир Якимчук

8. «Козачок»

Ансамбль народного танцю «Промені Хорса» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художній керівник Василь Якубовський

9. «Старі фотографії»

Єлизавета Дума, Іван Яковенко та Марк Бойко, учні Київської інженерної гімназії, керівник – педагог-організатор Тетяна Пономаренко

10. «Хлопчик рок-н-рол»

Дмитро Черкаський, соліст студії вокалу «JAM» Центру позашкільної освіти, художній керівник Оксана Меркулова

11. «Скарби»

Хореографічний гурток «Крок уперед» Київської інженерної гімназії, художній керівник – педагог-організатор Тетяна Пономаренко

12. «Човен»

Ансамбль «Потенціал плюс» зразкового художнього колективу вокальної студії «Естрадна пісня», художній керівник Тетяна Тимошенко

13. «Коломийка»

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художні керівники Інна Борзенкова та Ірина Бєльтюкова

14. «Ти можеш змінити все»

Аліна Анцут, солістка народного художнього колективу естрадно-духової студії «Сувенір» Дитячо-юнацького центру, художній керівник Марина Грома

15. «Для тебе»

Театр танцю «Журавушка» Дитячо-юнацьког центру, художні керівники Тетяна та Валерій Музальови

16. «Люди»

Діана Харченко, учениця Школи І-ІІІ ступенів № 217, художній керівник – вчитель музичного мистецтва Оксана Тимошенко

17. «Невгамовні привиди»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасного танцю «Візаві» школи І-ІІІ ступенів № 62, художній керівник Валентина Солоденко

18. Chandelier

Микита Козій, учень школи І-ІІІ ступенів № 217, керівники Юлія Міхачова та Дар’я Кузьменко

19. «Маруся»

Театр танцю «Журавушка» Дитячо-юнацького центру, художні керівники Тетяна та Валерій Музальови

20. «When i was your man» Пісня з репертуару Bruno Mars

Дарина Пасічник, солістка народного художнього колективу естрадно-духової студії «Сувенір» Дитячо-юнацького центру, художній керівник Марина Грома

21. I'm in love with a monster

Наталія Кірєєва, учениця школи І-ІІІ ступенів № 217, керівники Юлія Міхачова та Дар’я Кузьменко

22. «Тече річка»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасного танцю «Візаві» школи І-ІІІ ступенів № 62, художній керівник Валентина Солоденко

23. «Сучасний танець»

Хореографічний гурток «Крок уперед» Київської інженерної гімназії, художній керівник – педагог-організатор Тетяна Пономаренко

24. «Кажется»

Валерія Вареник, учениця школи І-ІІІ ступенів № 217, керівники Юлія Міхачова, та Дар’я Кузьменко

25. «Єгипетські кішки»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Мрія» Дитячо-юнацького центру, художній керівник Оксана Тамбовцева

26. «Ой, я, молода»

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художні керівники Інна Борзенкова та Ірина Бєльтюкова, солісти Каміла Хижняк і Олександр Рудник

27. «Молодь змінює світ»

Хор «Єднання», школи І-ІІІ ступенів № 217, художній керівник – вчитель музичного мистецтва Оксана Тимошенко та Юлія Міхачова, заступник директора з навчально-виховної роботи

28. «Попурі»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасного танцю «Візаві» школи І-ІІІ ступенів № 62, художній керівник Валентина Солоденко

29. RUN

Ансамбль сучасного танцю «Юла» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художній керівник Ксенія Короткевич

30. «Синя пісня»

Валерія Білоус, вихованка Вокальної школи Марії Волосянської школи мистецтв ім. Л. Ревуцького, художній керівник Марія Волосянська

31. Українська народна пісня «Гамерицький край»

Сімейний дует у складі Софії та Галини Сингаєвських ансамблю бандуристів «Доріженька» БДЮТ «Дивоцвіт», художній керівник Галина Сингаєвська

32. «Роса»

Іван Костенко, соліст студії вокалу «JAM» Центру позашкільної освіти, художній керівник Оксана Меркулова

33. «Пасадобль»

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художні керівники Інна Борзенкова та Ірина Бєльтюкова

34. «Український йодель»

Олеся Кічук, студентка І курсу Київської муніципальної академії музики ім.Глієра

35. «Журавлі»

Хор «Feel Sound» зразкового художнього колективу вокальної студії «Естрадна пісня» Центру дитячої та юнацької творчості, художній керівник Тетяна Тимошенко

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.