СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

1. «Гандагані»

Виконує народний художній колектив хореографічний ансамбль «Волошки», художній керівник Олена Полева

2. «Троллі»

Виконує зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Флік-фляк», художній керівник Сергій Денисенко, педагог Тетяна Челнокова

3. «Лучше папы друга нет»

Виконує Арсеній Чередник, соліст вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

4. «Маленька українка»

Виконує зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Веснадія», художній керівник Наталія Устінова

5. «Все мы просто дети»

Виконує Ганна Лапа, солістка вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

6. «Шоу біз»

Виконує народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал, Алла Файферт

7. «Желтые ботинки»

Виконує Дар’я Москаленко, cолістка дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник Діана Скурська

8. «Хитрі, хитрі мишки»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Викрутаси», художній керівник Єлизавета Казакова, хореограф Інна Кузьменко

9. «Черевички»

Виконує Єва Колбикова, солістка вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

10. «Барви рідної землі» (8-10 років) 4 дитини (вокал)

Виконує ансамбль «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

11. «Рок н ролл»

Виконує зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Флік-фляк, художній керівник Сергій Денисенко, педагог Тетяна Челнокова

12. «Гуцульський танок»

Виконує народний художній колектив ансамбль танцю «Оболонь», художні керівники Раїса Майстренко та Ганна Мінаєва

13.«Бешкетні вівці»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Викрутаси», художній керівник Єлизавета, хореограф - Інна Кузьменко

14. «Місяць і зорі»

Виконує Дар’я Демерлій, художній керівник Інеса Братущик

15.«Кукляндія»

Виконує народний художній колектив ансамбль танцю «Оболонь», художні керівники Раїса Майстренко та Ганна Мінаєва

16. «Весняний танок»

Виконує зразковий ансамбль народного та естрадного танцю «Любавушка», художній керівник Віта Кочеткова

17. «Ой, заграйте музиченьки»

Виконують Соломія Хома та Софія Поліщук, художній керівник Інеса Братущик

18. «Evolution»

Виконує Анжеліка Меше, солістка танцювальної студії «Антарес», художній керівник – Дар’я Лисоконь

19. «Бродвейський танок»

Виконує народний художній колектив ансамбль танцю «Оболонь», художні керівники Раїса Майстренко та Ганна Мінаєва

20. «Наталка Полтавка»

Виконує Карина Лисак, учениця музичної школи № 23, художній керівник Тетяна Стефанишина

21. «Дударочки»

Виконує народний художній колектив хореографічний ансамбль «Волошки», художній керівник Олена Полева

22. «Сповідь»

Виконує Поліна Сачдева, солістка танцювальної студії «Антарес», художній керівник – Дар’я Лисоконь

23. «Ейфорія»

Виконує Дар’я Плаксива, учениця музичної школи № 14, художній керівник Наталія Тишкова

24. «Круговорот»

Виконують Ангеліна Яценко та Поліна Сачдева, солістки танцювальної студії «Антарес», художній керівник – Дар’я Лисоконь

25. «Mersy

Виконує Аріана Василенко, cолістка дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник Діана Скурська

26. «Віра? Надія? Кохання!»

Виконує зразковий художній колектив шоу-балет «Dance style», художні керівники Олександра Вахліовська та Анна Скопненко

27. «Шоу манекенов»

Виконує народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал, Алла Файферт

28. «Поговори со мной»

Виконує Ангеліна Яценко, солістка танцювальної студії «Антарес», художній керівник – Дар’я Лисоконь

29. «Ця далина»

Виконує Поліна Булкіна, солістка вокального відділення Школи естрадного і джазового мистецтв, педагог по вокалу Аліна Поліщук

30. «Сонячна Молдова»

Виконує зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Веснадія», художній керівник Наталія Устінова

31. «Натхнення гір»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Викрутаси», художній керівник Єлизавета Казакова, хореограф - Інна Кузьменко

32. «Ready to go»

Виконує Євгенія Сидоренко

33. «Це моя земля!»

Виконує Джанет Кулікова, солістка народного художнього колективу студії естрадного танцю та вокалу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал, Алла Файферт

34. «Пока земля вертится»

Виконує народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал, Алла Файферт

35. «Осінь»

Виконує Даша Голосо, солістка вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

36. «Японський танок»

Виконує народний художній колектив ансамбль танцю «Оболонь», художні керівники Раїса Майстренко та Ганна Мінаєва

37. «Це моя земля!»

Виконує Аліна Васильченко, солістка студії естрадного вокалу «Консонанс», художній керівник Людмила Лабенська

38. «Моя Україна»

Виконує зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Веснадія», художній керівник Наталія Устінова

39. «Соломія»

Виконує зразковий ансамбль танцю «Талісман» ЦБС, художні керівники Лариса та Софія Кригіни

40. «Монатик «Може вже досить»

Виконує Сергій Ляшенко, студент Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту», художній керівник Евгения Щербакова

41. «Шлях кохання»

Виконує зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Веснадія», художній керівник Наталія Устінова

42. «Контемп»

Виконують Дарина Гриневич та Егор Кириллов, студенти Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту», художній керівник Ксенія Фенько

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.