СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

1. «Королівство кішок»

Марія Гринько, солістка зразкової театру-студії мюзиклу «ОКей!» Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, викладач Марія Янкіна

2. «Cупергерої»

Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз», художній керівник Катерина Звєрєва

3. «Что меня ждет»

Дарія Берлева, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise, художній керівник Володимир Пірожак

4. Je veux

Катерина Лисюченко, вихованка театру-студії «Вернісаж», художній керівник Катерина Вовчук

5. «Шик та блиск»

Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал та Алла Файферт

6. Simply the best

Вероніка Голенко, солістка зразкового художнього колективу театру пісні «Ладоньки», художній керівник Світлана Садовенко

7. Wrecking ball

Анастасія Масик, солістка творчого музичного центру Jam Session, викладач вокалу Світлана Сергієва

8. «Кралечки»

Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз», художні керівники Катерина Звєрєва та Анастасія Сушка

9. «Дощик»

Вокальна група «Дзвіночок» гуртка «Національна музична творчість» Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник», художній керівник Олена Возна

10. Віночок українських пісень

Дует у складі Вікторії та Вероніки Палієнко школи № 317, художній керівник Світлана Кириченко

11. «Нічна тривога»

Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал та Алла Файферт

12. «Біля тополі» Пісня з репертуару групи «Еней»

Катерина Олексієнко, солістка народного художнього колективу студії естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина», керівник Тетяна Северенчук

13. Естрадний танець «Пригода Червоних Капелюшків»

Хореографічна група «Морська хвиля» Європейського університету, художній керівник Наталія Блінова

14. Dream it Possible

Єва Ардашева, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise Палацу творчості дітей та юнацтва, художній керівник Володимир Пірожак

15.«Добрий ранок, Україно!»

Алла та Валерія Поліщуки, солістки музичної школи № 22 Святошинського району, вчитель Богдана Старенька

16. Сучасна хореографія «Балерина»

Євдокія Суменкова, солістка дитячої танцювальної студії «Хорошки» Святошинського району, художній керівник Тетяна Ляшенко

17. «Намалюй»

Луїза Уберія, солістка народного художнього колективу студії естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина» Святошинського району, керівник Тетяна Северенчук

18. Fighter

Вероніка Махонько, солістка творчого музичного центру Jam Session Святошинського району, викладач вокалу Світлана Сергієва

19. «Чомучки»

Колектив «Феєрія денс» Палацу творчості дітей та юнацтва, художній керівник Наталія Дудник

20. Johnny B. Good

Вікторія Мацкова, вихованка театру-студії «Вернісаж» Святошинського району, художній керівник Катерина Вовчук

21. Hallelujah

Арсеній Фалілеєв, соліст ансамблю естрадного вокалу Sun Rise», художній керівник Володимир Пірожак

22. «Солодких снів»

Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал та Алла Файферт, постановник Маргарита Козак

23. «Твоя земля»

Дует Golden Fenix у складі Луїзи Уберії та Катерини Олексієнко, солісток народного художнього колективу студії естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацкого спортивного клубу «Бригантина», керівник Тетяна Северенчук

24. Сучасна хореографія Hello

Дитяча танцювальна студія «Хорошки», художній керівник Тетяна Ляшенко

25. Соло для самотності»

Ульяна Плотнікова, солістка народного художнього колективу пластичного театру «Веста» Центру позашкільної роботи Святошинського району, художній керівник – відмінник освіти України Юлія Вілен

26. «До-ре-мі»

Народний художній колектив вокальна студія «Елегія», художні керівники Наталія Шилова та Оксана Дружинська

27. Hall of fame

Альона Партиченко, вихованка театру-студії «Вернісаж», художній керівник Катерина Вовчук

28. Luna

Богдан Шкода, соліст Київської музичної школи № 22 Святошинського району, викладач вокалу Юлія Шавердашвілі

29. «На світанку»

Колектив «Феєрія денс», художній керівник Наталія Дудник

30. Don't put dirt on my grave just yet

Олена Панова театру-студії «Вернісаж», художній керівник Катерина Вовчук

31. Lovefool

Валентина Максимова, солістка зразкового театру-студії мюзиклу «ОКей!» Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, викладач Марія Янкіна

32. «Хеллоуін»

Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал та Алла Файферт

33. Hallelujah

Соня Сусак, солістка зразкового театру-студії мюзиклу «ОКей!» Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, викладач Марія Янкіна

34. «Музика»

Вокальна група «Водограй» гуртка «Національна музична творчість» Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник», художній керівник Олена Возна

35. «Я відпускаю тебе»

Альона Бобровницька, солістка театру-студії східного (арабського) танцю «Вернісаж», художній керівник Наталія Дейнека

36. «Ой, ходить сон»

Народний художній колектив вокальна студія «Елегія», художні керівники Наталія Шилова та Оксана Дружинська

37. «Adagio»

Катерина Груздева, студентка Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв міста Києва

38. Сучасний корейський танець

Солістки ансамблю сучасного танцю JJang, кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв міста Києва, постановник Катерина Джус

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.