ВОКАЛ ТА ХОРОВЕ МИСТЕЦТВО

1. «Мамина красуня»

Соломія Жмовка учениця вокальної студії «Nota» Тарасівського сільського будинку культури Києво-Святошинського району, художній Олена Самолюк

2. «Подружка»

Дівоча група талант-центру «М’юзі Смузі», художній керівник Тетяна Матвеєнко

3. Музика та слова Ольги Ковальської «Це просто Україна»

Аліна Бекрешова, учениця гімназії № 315 Дарницького району міста Києва, художній керівник Марія Янкіна

4. «Україночка-росиночка»

Варвара Чубенко, солістка ансамблю народного вокалу «Слов`яночка» Палацу творчості дітей та юнацтва міста Бровари, художній керівник Тетяна Мурзай, концертмейстер Сергій Уліський

5. «Wrecking Ball»

Всеволод Коробко, учень Dream School, викладач Марина Юрасова

6. «Механічні іграшки»

Молодший склад народного художнього колективу «Дитяча опера» Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва, керівник Н. П. Коломієць

7. «Let it be»

Лія Коломієць, солістка дівочої групи талант-центру «М’юзі Смузі», художній керівник Тетяна Матвеєнко

8. «Ми – козаки»

Артемій Теплюк та Владислав Мілевський, солісти ансамблю народного вокалу «Слов`яночка» Палацу творчості дітей та юнацтва міста Бровари, художній керівник Тетяна Мурзай, концертмейстер Сергій Уліський

9. «Щастя – є!»

Студія пісні «Суцвіття» Українського колежу iм. В. О. Сухомлинського № 272 Дніпровського району м. Києва, художній керівник Зоя Еманова

10. М. Завалішина, слова М. Стельмаха «Ми любимо весну»

Молодший склад народного художнього колективу дівочого хору «Вогник» Київського Палацу дітей та юнацтва, керівник Наталія Кулєшова, концертмейстер Людмила Липовка

11. Ірина Кириліна, слова П. Воронька «Не такий апельсин»

Молодший склад народного художнього колективу дівочого хору «Вогник» Київського Палацу дітей та юнацтва, керівник Наталія Кулєшова, концертмейстер Людмила Липовка

12. «Там де ми є!»

Адріана Калюжна, учениця ДШМ № 5 Оболонського району, викладач Діана Скурська

13. Музика та слова Наталії Май «Золота зіронька»

Хор «Чарівний ліхтарик» школи № 291 Дарницького району м. Києва, художній керівник Надія Заяць

14. «Добрий ранок, Україно!»

Марк Самигін учень Київської дитячої музичної школи № 3 ім. В.С.Косенка Голосіївського району, викладач Наталія Буторова

15. Музика та слова Наталії Май «Котику-мурчику»

Анастасія Черниш учень Київської дитячої музичної школи № 3 ім. В.С.Косенка Голосіївського району, викладач Наталія Буторова

16. «Ромашкове поле»

Єлизавета Бондаренко, учениця Немішаївської дитячої школи мистецтв Київської області, художній керівник, Світлана Вусатюк

17. «Плакала казка»

Діана Горбач, учениця Немішаївської дитячої школи мистецтв Київської області, художній керівник: Світлана Вусатюк

18.Українська народна пісня «Ой, ніхто там не бував», обр. В. Волонтира

Дитячий хор «Кольорові голоси» Центру дитячої та юнацької творчості Дарницького районну м. Києва, художній керівник Мар’яна Маланяк

19. Solomon Linda The lion sleeps to night

Дитячий хор «Кольорові голоси» Центру дитячої та юнацької творчості Дарницького районну м. Києва, художній керівник Мар’яна Маланяк

20. «Повертайся, солдате!»

Діана Руденко, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise» Палацу творчості дітей та юнацтва міста Бровари, художній керівник Володимир Пірожак

21. Музика та слова Анастасії Комлікової «Ми – майбутнє»

Ансамбль естрадного вокалу Sun Rise Палацу творчості дітей та юнацтва міста Бровари, художній керівник Володимир Пірожак

22. «Це моя земля, це моя країна»

Софія Яхін, учні СЗШ № 205 Святошинського району, викладач Ірина Фролова

23. «Андрієчко»

Молодший склад хору «Наші діти» Центру захисту дітей «Наші діти», художні керівники Альона Асташева та Ігор Орлов

24. Музика та слова Гайтани «Бажання»

Молодший склад хору «Наші діти» Центру захисту дітей «Наші діти», художні керівники Альона Асташева та Ігор Орлов

25. «Червона калина»

Ансамбль народного вокалу «Слов`яночка» Палацу творчості дітей та юнацтва міста Бровари, художній керівник Тетяна Мурзай, концертмейстер Сергій Уліський

26. «My Heart Will Go on»

Анастасія Оладенко, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise Палацу творчості дітей та юнацтва міста Бровари, художній керівник Володимир Пірожак

27. « Була колись дівчина» Солісти: Іван Горюшин

Вокальна студія «Повітруля» Слов’янської гімназії, художній керівник Тетяна Горюшина

28. «Чорноморець іде»

Вокальна студія «Повітруля» Слов’янської гімназії, художній керівник Тетяна Горюшина

29. З репертуару Shakira Waka Waka

Ульяна Нерознак, солістка колективу «Україна» сценічної мови, конферансу та акторської майстерності Дитячо-юнацького центру Дарницького району, художній керівник Олена Якименко

30. Музика та слова Володимира Дроботенка «Рідна земля»

Вокально-хоровий ансамбль «Ластів’ята» спеціалізованої школи – інтернат І-ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу Дніпровського району, керівник Інна Сіротінкіна

31. «Ми твої діти – Україно!»

Вокально-хоровий ансамбль «Ластів’ята» спеціалізованої школи – інтернат І-ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу Дніпровського району, керівник Інна Сіротінкіна

32. «Човен» З репертуару гурту «Один в каное»

Аліна Галецька, солістка зразкового художнього колективу «Співаночка» Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва, керівник Гелена Карпенко

33. Hora di Moldova

Анастасія Гранюкова, солістка вокальної студії «Ева», керівник – заслужена артистка України Анна Сінгаєвська

34. Hard Kiss, Rain

Виконує Ксенія Васильченко, учениця Введенської гімназії № 107, художній керівник Світлана Вусатюк

35. «Улетим вдвоем»

Група «Зорептах» у складі Олександри Дідик та Івана Ляшкевича Київської дитячої музичної школи № 31, художній керівник Олександр Чемерис

36. Darnie dance

Анна Угрин, солістка вокальної студії «Ева», керівник - заслужена артистка України Анна Сінгаєвська

37. «Десь по світу»

Євгенія Яворська солістка вокальної студії «Nota» Тарасівського сільського будинку культури Києво-Святошинського району, художній Олена Самолюк

38. «Dernier Danse»

Ангеліна Язева, солістка Київської державної музичної школи № 38, художній керівник Ганна Дуда

39. «Kesas, Kesas, Kesas»

Данієла Кулікова, солістка Київської державної музичної школи № 38, художній керівник Ганна Дуда

40. X.Bibi Hats

Дитячий хор «Диво» зразкового художнього колективу вокально-хорової студії «Диво калинове» Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва, керівник Тетяна Надолінська

41. R. Pecknold White winter hymnal

Дитячий хор «Диво» зразкового художнього колективу вокально-хорової студії «Диво калинове» Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва, керівник Тетяна Надолінська

42. «Цвіте терен»

Віолетта Слободенюк, солістка школи естрадного виконавства «Dream school» Голосіївського району, художній керівник художній керівник Ганна Дуда

43. «Лови момент»

Роман Присмицький, соліст школи естрадного виконавства «Dream school» Голосіївського району, художній керівник Ганна Дуда

44. Сергій Яринський, слова Ольги Яриновської «Розмовляй українською!»

Зразковий художній колектив вокально-хореографічний ансамбль «Намистечко» Центру дитячо-юнацької творчості, художній керівник Ольга Яриновська

45. Tori Kelly Don′t You Worry Bout A Thing

Олексій Бекрешов, учень гімназії № 315 Дарницького району міста Києва, художній керівник Марія Янкіна

46. «Дві зорі»

Марія Павлова, учениця ДШМ № 5 Оболонского району, викладач Діана Скурська

47. «Увлиувт» З репертуару Монатика

Всеволод Анікеєв, студент Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету

48. Музика та слова Михайла Вербицького «Мій біль»

Михайло Вербицький, соліст гуртка військово-патріотичної пісні Центру культурного, спортивного розвитку дітей, юнацтва та молоді «АРТ», художній керівник Володимир Кияниця

49. «Так тебе любив»

Олександр Круглий учень естрадно – циркової академія, художній керівник Галина Голубєва

50. «Подруга»

Анісія Глушко учениця естрадно – циркової академія, художній керівник Світлана Листавнича

51. «Ой не світи місяченьку»

Катерина Фєдєшова, солістка Університетського коледжу Київського університету ім. Б. Грінченка, педагог по вокалу Христина Голян

52. Adel Someone like you

Анастасія Смолінська (вокал), Іван Михайлов (фортепіано), Володимир Нагорний (саксофон), Іван Близнюк, солісти народного художнього колективу Джаз-Бенду «Крок» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник Олександр Михайлов

53. «Something new»

Ніккі Яновські, студентка Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету, художній керівник Любомир Шишак

54. Музика та слова Дмитра Пономаренка «Мені вже цілих 20 років»

Дмитро Пономаренко, студент Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету

55. «Де би я не був»

Зразковий художній колектив «Feel Sound» Центру дитячої та юнацької творчості Дарницького районну м. Києва, художній керівник Тетяна Тимошенко

56. «Вітчизна»

Зразковий художній колектив «Feel Sound» Центру дитячої та юнацької творчості Дарницького районну м. Києва, художній керівник Тетяна Тимошенко

57. The best (Tina Turner)

Полина Титова, вихованка студії вокалу клуба «Вирлиця» Дарницького району, керівник Данил Карачевский

58. «Take me to church»

Виконує Злата Ляпіна, вихованка студії вокалу клуба «Вирлиця» Дарницького району, керівник Данил Карачевский

Контакти

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.