ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОН

1. Німецька «Полька»

народний художній колектив ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка, художній керівник Лариса Жучинська

2. «Небо»

Мирослава Лук’яненко, солістка школи вокалу «Гармонія», художній керівник Дар’я Божко

3. «Справжні дівчата»

дитячий спортивно-хореографічний ансамбль «Промінець» гімназії № 179, художній керівник Ірина Коробко

4. «Ласточка»

Анастасія Кошелькова, солістка колективу «Планети мистецтв Interplay», художні керівники Тетяна та Олександр Гаврилюки

5. Хореографічна композиція «Слухай своє серце»

студія сучасного танцю «Dance Life», художній керівник Анастасія Анікевич

6. Кримсько-татарський танок «Тим-тим»

народний художній колектив ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59
ім. Олександра Бойченка, художній керівник Лариса Жучинська

7. «День народження»

гурток сучасного та спортивного танцю «Fіrе dance» гімназії № 179, художній керівник Олена Щербина

8. «Танцующая под дождем»

Софія Шаповаленко, солістка колективу «Планети мистецтв Interplay», художні керівники Тетяна та Олександр Гаврилюки

9. «Полька в парі»

народний художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» школи I-III ступенів № 286, художні керівники Наталія Назаренко та заслужений артист України Микола Назаренко

10. «Єгипет»

ансамбль танцю «Форевер» школи І-ІІІ ступенів № 236, художній керівник Любов Романенко, хореограф Катерина Вітько

11.«Рушничок»

вокальний колектив «Джерельце» ліцею податкової та рекламної справи № 21, художній керівник Світлана Литвин

12. «Планета ромашок»

студія хореографії та пластики «Лілея» дитячо-юнацького комплексу «Олімпія», художній керівник Ірина Коробко

13. Єврейський танок

народний художній колектив ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка, художній керівник Лариса Жучинська

14. «Шкільна перерва»

гурток сучасного та спортивного танцю «Fіrе dance» гімназії № 179, художній керівник Олена Щербина

15. «Країна мрій»

Карина Сотченко, учениця навчально-виховного комплексу № 176, художній керівник
Світлана Павлова

16.«Весна»

Колектив сучасного танцю «Soul dance» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Оксана Коваленко

17. «Маленькі господарочки»

Народний художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» школи I-III ступенів № 286, художні керівники Наталія Назаренко та заслужений артист України Микола Назаренко

18. « Поліська полька»

Дитячий спортивно-хореографічний ансамбль «Промінець» гімназії № 179, художній керівник Ірина Коробко

19. «Back It Up»

Варвара Сафонова, учениця Київської дитячої музичної школи № 33, художній керівник Катерина Данилевська

20. «Над землею тумани»

Адріана та Мідея Наруцькі та театр танцю «Belli Bells» ЦСПК «Щасливе дитинство», художній керівники Наталія Корнілова та Олена Удовик,

21. «Ну як тебе не любити»

Колектив сучасного танцю «Soul dance» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Оксана Коваленко

22. «Molitva»

Софія Григорян, учениця Київської дитячої музичної школи № 33, художній керівник Катерина Данилевська

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.