ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОН

1. «Іноземці»

Виконує зразковий художній колектив вокально-хореографічний ансамбль «Весняночка», художній керівник Лариса Голуб

2. «Ангел»

Виконує Анастасія Халимон, солістка студії краси та грації «Санрайз», художні керівники Наталія Свистельник та Наталія Литвин

3. «У долі своя весна»

Виконує Марія Литовченко, солістка шоу-групи «Добрята» театру пісні «Добрята» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художні керівники Тетяна Матвієнко

4. Don’t stop me now»

Виконує Єва Палажай, солістка студії краси та грації «Санрайз», художні керівники Наталія Свистельник та Наталія Литвин

5. «По ягоди»

Виконує хореографічний народний ансамбль танцю «Міленіум», художній керівник Світлана Новодворська, балетмейстр Анна Євтєхова

6. «Run to you»

Виконує Вероніка Деркач, педагоги Діана Сгурська та Влад Зеленський

7. «Хіп-хоп»

Виконує студія естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Дольчук

8. «Flowers»

Виконує студія краси та грації «Санрайз» міста Чернігів, художні керівники Наталія Борисівна Свистельник та Галина Дригайло

9. «Пеппи длинный чулок»

Виконують Катерина Шершень, вихованка студії «Drama - club prodaction» Європейського колегіуму Голосіївського району м. Києва, художній керівник Анастасія Шепель

10. «Сheer Dance Show»

Виконує колектив чирлідінгу «Енерджи» комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Арго», солістки Віра Ворошилова, Єсенія Гапон та Єлізовета Василенко, художній керівник Наталія Папірова

11. «Гуцулка»

Виконує народний художній колектив ансамбль хореографічних мініатюр «Троїцький», художній керівник Ольга Дубкова

12. «Не одна»

Виконує колектив сучасного танцю «Soul dance» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Оксана Коваленко

13. «Уроки в стилі джаз»

Виконує хореографічний ансамбль «Дзиґа», художні керівники Ольга Помпа та Тетяна Спиридонова

14. «Come together»

Виконує шоу-група «Добрята» театру пісні «Добрята» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художні керівники Тетяна Матвієнко та Віталіна Остапчук

15. «Парасольки»

Виконує студія естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Дольчук

16. «Вальс»

Виконує хореографічний народний ансамбль танцю «Міленіум», художній керівник Світлана Новодворська, балетмейстр Світлана Новодворська

17. «Птах і дитина»

Виконує зразковий художній колектив вокально-хореографічний ансамбль «Весняночка», художній керівник Лілія Татар

18. «Сheer Dance Show»

Виконує колектив чирлідінгу «Барстери» комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Арго», солістки Дар’я Гуцул, Соня Круць та Евгенія Гаращук, художній керівник Світлана

19. «Веселі гуцулята»

Виконує народний художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» СЗШ № 286, художні керівники – заслужений артист України Микола Назаренко та Наталія Назаренко

20. «Китайський танок»

Виконує колектив сучасного танцю «Soul dance» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Оксана Коваленко

21. «Чайки»

Виконують Яна та Антоніна Лавренки, солістки студії краси та грації «Санрайз», художні керівники Наталія Свистельник та Наталія Литвин

22. «I Will Always Love You»

Виконує Вікторія Подуфала, вихованка школи мистецтв

23. «Полька»

Виконує студія естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Дольчук

24. «Сучасний танець»

Виконує студія сучасного танцю школи І-ІІІ ступенів №132 міста Києва, художній керівник Євгенія Черкаська

25. Кадриль «Залицяння»

Виконує народний художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» СЗШ № 286, художні керівники – заслужений артист України Микола Назаренко та Наталія Назаренко

26. «Альтаир»

Виконує студія краси та грації «Санрайз», художні керівники Наталія Свистельник та Наталія Литвин

27. Уривок з рок-опери «Моцарт» («Six pieds sous terre»)

Виконують Маргарита Фещенко та Дар’я Яшник, вихованки студії «Drama - club prodaction», художній керівник Анастасія Шепель

28. «Метаморфози»

Виконує колектив сучасного танцю «Soul dance» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Оксана Коваленко

29. «I’m not the only one»

Виконує Анастасія Тікіч, солістка шоу-групи «Добрята» театру пісні «Добрята» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Віталіна Остапчук

30. «Смерека»

Виконує хореографічна студія «Екстрім» Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету, художній керівник Ірина Тихонова

31. «Sirelis»

Виконує Ельза Восканян, студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач Лариса Беспалова

32. «Dream a little»

Виконує Владислав Пронькін, студент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач Дар’я Лоснова

33. «Загадковий схід»

Виконує студія краси та грації «Санрайз», художні керівники Наталія Свистельник та Наталія Литвин

34. «Show me now you burlesque»

Виконує Дар’я Хижняк, студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач Лариса Беспалова

35. «Адажіо»

Виконує Анна Михалюк, соліст вокальної студії Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету, художній керівник Тетяна Петриченко

36. «Місс Кіс»

Виконує Всеволод Анікеєв, соліст вокальної студії Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету, художній керівник Тетяна Петриченко

37. «Джаз»

Виконує хореографічна студія «Екстрім» Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету, художній керівник Ірина Тихонова

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.