ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР

1. М. Глінка «Полька ре мінор»
2. Й. Штраус «Анна-полька»

Виконує колектив «Музичні вітамінки», художній керівник Ольга Скряга, концертмейстер Анна Скряга

3. «Українське весілля»

Виконує ансамбль сопілкарів «Art-strim» Вишгородського міського дитячо-юнацького духового оркестру-студії «Водограй», художній керівник Олена Могиль

4. Микола Різоль «Українська полька»

Виконують ансамбль музичних інструментів «Експромт» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ганна Ільєнко, педагог Іван Лисенко

5. «Волошка»
6. «Танці народів світу»
7. «Україна - це Європа» (попурі)

Виконує ансамбль сопілкарів «Art-strim» Вишгородського міського дитячо-юнацького духового оркестру-студії «Водограй», художній керівник Олена Могиль

8. А. Петров «Полька галоп»

Виконують Марія та Катерина Клівак, вихованки колективу «Музичні вітамінки»

9. М. Шукайло «Карнавальна хода»

Виконує Анна Скряга, солістка колективу «Музичні вітамінки», художній керівник Ольга Скряга

10. Джазова композиція Андре Бернард «Мускат»
11. Still in love with you. Scorpions. Аранжування для арфи Сергія Баландіна

Виконує Ольга Белькова, учениця дитячої музичної школи № 32, керівник Наталія Сміщенко

12.«Pozitive way»

Виконує шоу-гурт барабанщиць «Drum station», керівник та аранжувальник Андрій Мороз

13. Тарас Мельниченко «Сафарі»
14. Арам Хачатурян танець юнаків «Лезгінка» з балету «Гаяне»

Виконує ансамбль ударних інструментів «Віват, Поділ!» Будинку дитячої творчості Подільського району, художній керівник Тарас Мельниченко

15. «Instrumedley»

Виконують випускники Київської дитячої академії мистецтв Нікіта Куцевалов та Владислав Демещенко

16. «Коломийка»

Виконує шоу-гурт барабанщиць «Drum station» , керівник та аранжувальник Андрій Мороз

17. J. Lennon, P. McCartney «Ob-la-di ob-la-da»
18. Ю. Кв’ятковський «Прогулянка»

твір для квартету труб у супроводу оркестру. Солісти Анастасія Тимошенко, Артем Непочатих, Данило Тиморуж та Лука Немтінов

19. «Вільна жінка»

Виконує Софія Михайлова, вихованка Дитячої музичної школи №14 ім. Дмитра Кабалевського, викладач Олександр Михайлов

20. Я. Барнич «Гуцулка Ксеня»

Виконує Михайло Салій, соліст Київської дитячої музичної школи № 7 їм. І. Н. Шамо, художній керівник Лариса Оксимець

21. Ч. Паркер «Yardbird Suite»

Виконує Дмитро Дятлов, вихованець Дитячої музичної школи № 14 ім. Дмитра Кабалевського, викладач Олександр Михайлов

22. Бажилін «Вперта вівця»

Виконує Іван Остапенко, соліст Київської дитячої музичної школи № 7 ім. І. Н. Шамо, художній керівник Лариса Оксимець

23. Глен Міллер «Поїзд на Чаттанугу»
24. «Venus» З репертуару групи «Shoking Blue»

Виконує зразковий художній колектив інструментальний ансамбль «Квінта» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району, художній керівник Тетяна Сизенко, педагог Юлія Михайлова

25. Аліна Бойко «Ой лопнув обруч», аранжування Володимира Соломончука

Виконують Анастасія Лебедєєва, Андрій Омельченко та Дарина й Марія Данько, солісти ансамблю гітаристів «Октава» Будинку дитячої та юнацької творчості, художній керівник Володимир Соломончук

26. Отто Станіліо «It’s Raining Men»

Виконує Софія Чорней, солістка народного художнього колективу естрадно-духового оркестру «Юність» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Михайло Нестерук

27. «Yellow river»

Виконують Катерина Рухлядко, Антон Богун та Панас Шкіль, солісти народного художнього колективу естрадно-духового оркестру «Юність» Київського Палацу дітей та юнацтва, керівник Михайло Цибулько

28. «Американський патруль»

Виконує Орест Шкарупілий, вихованець Дитячої музичної школи № 14 їм. Дмитра Кабалевського, викладач Олександр Михайлов

29. «Забирайся Джек»

Виконує Світлана Дем’янова, вихованка Дитячої музичної школи № 14 ім. Дмитра Кабалевського, викладач Олександр Михайлов

30. Sid Tepper Roy Bennett «Red Roses For a Blue Lady»

Виконує Михайло Покрасен, соліст народного художнього колективу естрадно-духового оркестру «Юність» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник – відмінник освіти України Михайло Нестерук

31. Л. Пріма «Сінг, Сінг, Сінг»

Виконує Іван Михайлов, вихованець Дитячої музичної школи № 14 ім. Дмитра Кабалевського, викладач Олександр Михайлов

32. Гербі Генкон «Хамелеон

Виконують Андрій Ломов, Владислав Свірський, солісти дитячого духового оркестру «Консонанс» Коржівського Будинку культури, художній керівник Андрій Ломов

33. Дж. Верді Тріумфальний марш з опери «Аіда»

Виконує квінтет трубачів у складі Андрія Ломова, Владислава Свірського, Даніїла Сліпченка, Руслана Трофименка та Богдана Коваленка, вихованці дитячого духового оркестру «Консонанс», художній керівник Андрій Ломов

34. «Токката»
35. «Штраусіана» Попурі відомих вальсів Йоганна Штрауса (сина), аранжування Е. Дубінського

Виконує дитячо-юнацький духовий оркестр «Гармонія» Будинку культури села Білогородка Києво-Святошинського району, художній керівник Василь Шуляк

Контакти

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.