ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО

1. «Пластичний етюд»

Виконує Влада Гуляй, вихованка циркової студії «Престиж» міста Боярка, художній керівник Наталія Жаворонкова

2. «Тотем шамана»

Виконує ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф», художній керівник Руслан Козубець

3. «Золоті рибки»

Виконує дитячий цирк «Шапіто», художній керівник Іванна Зацнова

4. «Домовята»

Виконує майстерня естрадно-циркового мистецтва «Комплімент», художні керівники Катерина Саксонова та Іван Венциславський

5. «Квітка душа»

Виконують Валерія Пянзіна та Анастасія Сабадаш, солістки майстерні естрадно-циркового мистецтва «Комплімент», художні керівники Катерина Саксонова та Іван Венциславський

6. «Оригінальний номер»

Виконує Марина Хитрик, вихованка циркової студії «Престиж» міста Боярка, художній керівник Наталія Жаворонкова

7. «Прайд» (групова акробатика)

Виконує майстерня естрадно-циркового мистецтва «Комплімент», художні керівники Катерина Саксонова та Іван Венциславський

8. Акробатичний номер «Ляльки»

Виконують Анна та Даніела Левіни, солістки циркової студії «Юність Києва», художні керівники В’ячеслав Судейкин та Станіслав Філіпенко

9. «До-Ре-Мі»

Виконує естрадно-циркова студія «Флік-фляк», художні керівники Оксана Васильєва та Ольга Себесевич

10. «Пори року»

Виконує ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф», художній керівник Руслан Козубець

11. Акробатична пара

Виконують Роман Драч та Ілля Зайцев, солісти дитячого цирку «Шапіто», художній керівник Іванна Зацнова

12. Оригінальний жонгляж «Магія стилю»

Виконує Ангеліна Ільчук, солістка циркової студії «Юність Києва», художні керівники В’ячеслав Судейкин та Станіслав Філіпенко

13. «Пеппі та її улюблена подружка»

Виконують солістки ансамблю сучасного та спортивного танцю «Аделаїда-денс», художній керівник Марина Любимова-Лисиця

14. «Калейдоскоп»

Виконують вихованці комунального підприємства «Спортивний клуб «Арт Спорт», художні керівники Ольга Себесевич та В’ячеслав Воловик

15. «На крилах мрій»

Виконує ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф», художній керівник Руслан Козубець

16. Акробатичний етюд «Скоморох»

Виконує Даніела Левіна, солістка циркової студії «Юність Києва», художні керівники В’ячеслав Судейкин та Станіслав Філіпенко

17. «Magic Star»

Виконують Влада Грановська та Тимур Друзенко, солісти естрадно-циркової студії «Флік-Фляк», художні керівники Оксана Васильєва та Ольга Себесевич

18. «Голуб Миру!»

Виконує Єлизавета Горбатюк, солістка ансамблю сучасного та спортивного танцю «Аделаїда денс», художній керівник Марина Любимова-Лисиця

19. «Aurora»

Виконує ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф», художній керівник Руслан Козубець

20. «Чарлі Чаплін»

Виконує цирковий колектив спеціальної школи-інтернат № 9, художній керівник Василь Стьопкін

21. "Пластичний екзерсис"

Виконує пластичний театр «ILINASTROE» Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, художній керівник викладач-методист Наталія Ужвенко

22. Пантоміма «Газета»

Виконують Катерина Сподонейко та Валентин Стратієнко, студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач Тетяна Кузнєцова

23. «Моноцикл»

Виконує Олександр Мовчан, студент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач Вячеслав Судейкін

24. «Подорож по галактиці»

Виконує ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф» школи I-III ступенів № 306 Деснянського району, художній керівник Руслан Козубець

25. «Гра з діаболо»

Виконує Андрій Шулаков, студент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач заслужений артист України Юрій Поздняков

26. Пантоміма «У далекому сні»

Виконує Валентин Стратієнко, студент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач-методист Наталія Ужвенко

27. «Комічна магія»

Виконує Олександр Симоненко, студент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач-методист Наталія Ужвенко

28. «Ілюзія»

Виконує Максим Левков, студент кафедри ілюзії та маніпуляції Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач Михайло Жаворонков

29. Пантоміма «Старий пожежник»

Виконує Павло Вишневський, студент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач-методист Наталія Ужвенко

30.«Ілюзія»

Виконує Олена Гріньє, студентка кафедри ілюзії та маніпуляції Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, художній керівник Едуард Ріттер

31. Пантоміма «Бондіана ХХІ століття»

Виконує Максим Литвиненко, студент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач-методист Наталія Ужвенко

32. Пантоміма «Павутина життя»

Виконують Анетта Анісімова, студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач-методист Наталія Ужвенко

33. «Ілюзія»

Виконує Василь Антоня, студент кафедри ілюзії та маніпуляції Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач Едуард Ріттер

34. Пантоміма «Первісні люди»

Виконують Максим Литвиненко та Павло Вишневський, студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач-методист Наталія Ужвенко

Контакти

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.