ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО

1. Шарі-варі «Веселий цирк»

Зразковий художній колектив естрадно-циркова студія «Арлекіно» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка Голосіївського району міста Києва, художній керівник Марина Козлова, керівник гуртка Сергій Харамінський

2. Оригінальний жанр «Веселі джельтельмени»

Зразковий художній колектив естрадно-циркова студія «Арлекіно» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка Голосіївського району міста Києва, керівник гуртка Сергій Харамінський

3. Акробатична четвірка «Грація»

Солістки зразкового художнього колективу естрадно-циркової студії «Арлекіно» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка Голосіївського району, керівник гуртка Сергій Харамінський

4. Акробатичний етюд «Ой, у вишневому садочку»

Дует «Зоресвіт» у складі Ярослави та Олександри Величко, вихованок циркової студії «Арсенал» Світлана Вікторівна Величко

5. «Спогади»

Жонглер Владислав Гольда, студент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, художній керівник Юрій Поздняков

6. «Кішка»

Крістіна Бєлякова, солістка циркової студії «Доміно» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району, художній керівник Надія Романова

7. Пластичний етюд

Анастасія Федорова, солістка народного художнього колективу дитячо-юнацького цирку «Але-ап» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ірина Гінжалюк, постановник номеру Наталія Петренко

8. Оригінальний жанр Танцевально-акробатическая композиция «Disco Girl»

Ірина Рейнт, солістка філіалу циркової студії «Флік-фляк» м. Білогородки, художні керівники Ольга Себесевич та Наталія Друзенко

9. Каучук «Морська фантазія»

Ірина Літвіненко, солістка циркової студії «Доміно» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району, художній керівник Надія Романова

10. «Бабочки»

Глухова, солісти естрадно-циркової студії «Флік-фляк» НВК № 167, художні керівники Оксана Васильєва та Ольга Себесевич

11. Ексцентрика «Гусениці»

Анастасія Федорова, Дар’я Забара та Дар’я Ільницька, солістки народного художнього колективу дитячо-юнацького цирку «Але-ап» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ірина Гінжалюк, постановник номеру Наталія Петренко

12. «Український віночок»

Виконують Марія Ахполова, Катерина Алієвська та Анна Загребальна, солістки циркової студії «Доміно» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району, художній керівник Надія Романова

13. Оригінальний жанр (фокуси, илюзія) QuickChange Show MagicStar

Влада Грановская та Тимур Друзенко, солісти циркової студії «Флік-фляк» гімназії № 315 Дарницкого района, художні керівники Ольга Себесевич та Наталія Друзенко

14. Ексцентрика

Єлизавета Гончар та Єгор Ігнатков, солісти циркової студії «Доміно» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району, художній керівник Надія Романова

15. «Хочу быть всем»

Анна Дика, солістка народного художнього колективу дитячо-юнацького цирку «Але-ап» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ірина Гінжалюк, постановник номеру Олена Ваталєва

16.«Діалог»

Олександра Коваленко та Вікторія Паскіна, солістки зразкового художнього колективу ансамблю естрадно-спортивного танцю «Автограф» школи I-III ступенів № 320 Деснянського району, художній керівник Руслан Володимирович Козубець

17. Оригінальний жанр Акробатичний етюд «Інь-янь»

Карина Лукьянчук та Валерія Ковальська, солісти філіалу циркової студії «Флік-фляк» м. Білогородки, художній керівник Ольга Себесевич

18. «Відображення»

Марія Зацерковна та Анна Сезоненко, солістки зразкового художнього колективу ансамблю естрадно-спортивного танцю «Автограф» школи I-III ступенів № 320 Деснянського району, художній керівник Руслан Козубець

19. Акробатичний етюд «Золота рибка»

Катерина Удодик та Ганна Удодик, солістки підліткового клубу «Авіатор» Централізованої системи підліткових клубів «Спорт для всіх» Cвятошинського района, тренер Наталія Науменко

20. Клоунада «Весела вісімка»

Солістки циркової студії «Доміно» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району, художній керівник Надія Романова

21. Оригінальний жанр «Катушки»

Дар’я Кучинська та Анна Недяк, солістки народного художнього колективу дитячо-юнацького цирку «Але-ап» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ірина Гінжалюк, постановник номеру Олена Ваталєва

22. Еквілібристи на моноциклах «Веселі бешкетники»

Зразковий художній колектив естрадно-циркова студія «Арлекіно» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка Голосіївського району, тренери – артисти цирку Дарина та Тетяна Колісниченко та Віктор Хоменко

23. «Гра з хула хупами»

Єлизавета Недяк, солістка народного художнього колективу дитячо-юнацького цирку «Але-ап» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ірина Гінжалюк, постановник номеру Олена Ваталєва

24. Акробати-ексцентрики «Босяки»

Олександр Зуєв та Максим Анісімов, студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, художній керівник Юрій Тішлер

Контакти

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.