ХОРЕОГРАФІЯ

1. «Морячки»

Студія танцю «Бамбіно» Оболонського району, художній керівник Юлія Калюжна-Дрихова

2. «Колискова»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Флік-фляк» Центру позашкільної роботи «Північне сяйво» Святошинського району, художні керівники Сергій Денесенко та Тетяна Челнокова

3. «На пошуки скарбів»

Молодша група театру танцю «ExceLsiOr» Освiтньо-культурного центру «Дивосвiт» Деснянського району м. Києва, солiсти Вікторія Дяченко та Катерина Ільченко, художнi керівники Ірина Бабенко та Тетяна Чичук, постановник Тетяна Чичук

4. «Зайці»

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Візаві» середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62 Дарницького району м. Києва, художній керівник Валентина Солоденко

5. «Цукерочки»

Ансамбль сучасного танцю «Мрія» Дитячо-юнацького центру Дарницького району м. Києва, художній керівник Тетяна Чернова

6. «Кумеднi курчата»

Зразкова студія сучасної хореографії «Liberty» Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», художні керівники Ірина Бабенко та Марiя Сiчкаренко; солiсти Анна Глушко та Анастасiя Брагарник хореограф – постановник Ірина Бабенко

7. «Подоляночки»

Студія танцю «Бамбіно» Оболонського району, художній керівник Юлія Калюжна-Дрихова

8. «Льодовиковий період»

Молодша група театру танцю «ExceLsiOr» Освiтньо-культурного центру «Дивосвiт» Деснянського району м. Києва, солiстка Катерина Ільченко, художнi керівники Ірина Бабенко та Тетяна Чичук. Постановник Тетяна Чичук

9. «Ми в стилі джаз»

Спортивно-хореографічна студія «Мірабелла», художній керівник Оксана Олегівна Кропивницька,балетмейстер Тетяна Хоменко

10. «Зустріч в лісі»

Театр танцю «Журавушка» Дитячо-юнацького центру Дарницького району, художні керівники Тетяна та Валерій Музальови, солістка Євгенія Редька

11. «Веснянка»

Дитячий спортивно-хореографічний ансамбль «Промінець» гімназії № 179 міста Києва, художній керівник Ірина Коробко

12. «Кураж»

Вероніка Голенко та Роман Оверчук, солісти колективу спортивно-бального танцю «Позитив Данс» Центра позашкільної роботи Святошинського району, художній керівник Любов Зеленська

13. «Не йди»

Любов Пелешенко та Богдан Галонза, солісти хореографічного гуртка «Крок уперед» Київської інженерної гімназії, художній керівник Тетяна Пономаренко

14. «Чарівні джини»

Гурток сучасного танцю Центру дитячої та юнацької творчості Дарницького району м. Києва, художній керівник Олександр Султанов

15. «Діти вулиць»

Зразковий художній колектив шоу-балет «Dance Style», художні керівники Олена Вахліовська та Анна Скопненко

16. «Медузи»

Народний художній колектив ансамбль танцю «Дніпряночка» Дніпровського району, художній керівник Тамара Гудзь, Євгенія Гусаченко

17. «Я стану морем»

Дитячий спортивно-хореографічний ансамбль «Промінець» гімназії № 179 міста Києва, художній керівник Ірина Коробко

18. «Літати»

Зразковий художній колектив студія сучасної хореографі «Вернісаж» спеціальної школи № 298 Оболонського району, художній керівник Світлана Рідош

19. Lost on you

Ірина Реінт, солістка колективу Cheer Star, художній керівник Сандра Ахба

20. «Веселі козенята»

«Лілея» ДЮК «Олімпія» Голосіївського району м. Києва, художній керівник Ірина Коробко

21. «Веселий хор»

Молодший склад народного художнього колективу ансамблю естрадно-класичного танцю «Лілея» Палацу дітей та юнацтва Печерського району міста Києва, художній керівник Наталія Кузьменко, постановник номеру Світлана Хоменко

22. «Ковбойки»

Спортивно-хореографічна студія «Мірабелла», художній керівник Оксана Кропивницька, балетмейстер Тетяна Хоменко

23. «Та-танці»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Флік-фляк» Центру позашкільної роботи Святошинського району, художні керівники Сергій Денесенко та Тетяна Челнокова

24. «Голуб миру»

Маруся Городиська солістка зразкового художнього колективу ансамблю сучасного та спортивного танцю «Аделаїда-Денс» СШ № 125 Дніпровського району, художній керівник Марина Любимова-Лисиця

25. «Нестримна»

Софія Шаповал, солістка зразкового художнього колективу студії сучасної хореографії «Вернісаж» спеціальної школи № 298 Оболонського району, художній керівник Світлана Рідош

26. «Коко-джамбо»

Лілея» ДЮК «Олімпія» Голосіївського району м. Києва, художні керівник Ірина Федорівна Коробко

27. «Pom dance»

Аріна Кузнецова та Крістіна Лізенко, учні сучасного та спортивного танцю «Аделаїда-Денс»

28. «Дівчата-гуцулята»

Народний художній колектив ансамбль танцю «Дніпряночка» Дніпровського району, художній керівник Євгенія Гусаченко

29. Yelow flicker beat

Колектив Cheer Star, художній керівник Сандра Ахба

30. «Dance time»

Гурток сучасного танцю Центру дитячої та юнацької творчості Дарницького району м. Києва, художній керівник Олександр Султанов

31. «У печері гірської королеви»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасного та спортивного танцю «Аделаїда-Денс» СШ № 125 Дніпровського району, художній керівник Марина Любимова-Лисиця

32. «Чарівна коробка»

Колектив сучасного танцю «Soul dance» Центру всебічного розвитку Артльорн Голосіївського району, художній керівник Оксана Коваленко

33. «Посвята мамі»

Вероніка Безверха та Діана Давиденко, художні керівники Оксана Кропивницька та Тетяна Хоменко

34. «Табла денс»

Анна Сергеєва та Варвара Дюденко, солістки хореографічного колективу «Вікторія» Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області, керівник Алла Третяк

35. «У чистому полі»

Спортивно-хореографічна студія «Мірабелла», художній керівник Оксана Олегівна Кропивницька, балетмейстер Тетяна Хоменко

36. «Холлі»

Зразкова студія сучасної хореографії «Liberty» Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», художні керівники Ірина Бабенко та Марiя Сiчкаренко; хореограф – постановник Марiя Сiчкаренко

37. «Флеш»

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Візаві» середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62 Дарницького району м. Києва, художній керівник Валентина Іванівна Солоденко

38. «В гостях у Попелюшки»

Театр танцю «ExceLsiOr» Освітньо-культурного центру «Дивосвіт» Деснянського району, художні керівники Ірина Бабенко та Тетяна Чичук, солістка Катерина Ільченко

39. «Людяність»

Колектив сучасного танцю «Soul dance» Центру всебічного розвитку Артльорн Голосіївського району, художній керівник Оксана Коваленко

40. «Щастя воно є»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Флік-фляк» Центру позашкільної роботи Святошинського району, художні керівники Сергій Денесенко та Тетяна Челнокова

41. «Ми!»

Колектив «Світ-Dance» студії «Вітамінка», хореограф Дмитрий Тихомиров

42. Естрадна хореографія «Кляксики»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Дитинства світ» СШ № 291 Дарницького району м. Києва, художній керівник Галина Рибалко

43. «Гра у правду»

Зразковий художній колектив шоу-балет «Dance Style», художні керівники Олександра Вахліовська та Анна Скопненко

44. «Кукарелла»

Ансамбль «АБВ плюс» Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва, художній керівник С. Г. Соколова

45. «Хуліганки»

Хореографічний гурток «Крок уперед» Київської інженерної гімназії, художній керівник Тетяна Пономаренко

46. «Ковбойський танок»

Молодший склад народного художнього колективу ансамблю естрадно-класичного танцю «Лілея» Палацу дітей та юнацтва Печерського району міста Києва, художній керівник Наталія Кузьменко, постановник номеру Володимир Матвіенко

47. «Маріонетки»

Зразковий хореографічний колектив «Феєрія Денс» Палацу творчості дітей та юнацтва міста Бровари, керівник гуртка-методист Наталія Дудник, постановник Діана Дудник

48. «Сила племені»

Танцювальний колектив «Мозаїка» Вишгородського будинку культури «Енергетик», художній керівник Тетяна Катеринич

49. «Раф»

Ансамбль сучасного танцю «Юла» студії танцю «Імперія танцю» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району м. Києва, художній керівник Ксенія Короткевич

50. «На Івана Купала»

Театр танцю «Журавушка» Дитячо-юнацького центру Дарницького району, художні керівники Тетяна Миколаївна та Валерій Музальови

51. «Почуття»

Колектив «Беллі Беллс» ЦСПК «Щасливе дитинство», художній керівник Олена Мальована

52. «Весняні дзвіночки»

Народний художній колектив ансамбль танцю «Дніпряночка» Дніпровського району, художній керівник Євгенія Гусаченко

53. «Заплуталась»

Колектив сучасного танцю «Soul dance» Центру всебічного розвитку Артльорн Голосіївського району, художній керівник Оксана Коваленко

Контакти

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.