ХОРЕОГРАФІЯ

1. «Весняний вальс»

Виконують вихованці старшої групи дошкільного закладу № 10, музичний керівник Олена Прокопюк

2. «Маленькі таланти»

Виконує ансамбль танцю «Джем» школи № 265, художній керівник Ольга Ремезовська

3. «Фрістайл»

Виконує колектив «Breaking school lubid», художній керівник Дмитро Клименко

4. На пташиному подвір’ї»

Виконує зразковий художній колектив театр танцю «Київські барви», художній керівник Світлана Музика

5. «Cтрибунці»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-dance» Будинку дитячо-юнацької творчості «Дивоцвіт», педагог-хореограф Діна Федорінова

6. «Тигренята»

Виконує Народний художній колектив спортивно-хореографічний ансамбль «Серпантин», художній керівник Євгенія Загоруй

7. «Team»

Виконує колектив сучасного танцю «Awesomatiks», художні керівники Андрій Кисельов та Юлія Янович

8. «Танцюй!»

Виконує Софія Шаповал, солістка студії сучасної хореографії «Вернісаж» спеціальної школи № 298, художній керівник Світлана Рідош

9. «Чари Дріад»

Виконує зразковий аматорський хореографічний колектив «Промінь» Клубу за місцем проживання «Сяйво», художній керівник Віталіна Шелковкіна, хореограф-постановник Анна Ярошевська

10. «Тигренята»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-dance» Будинку дитячо-юнацької творчості «Дивоцвіт», художній керівник Ірина Ємець

11. «На крилах підтримки»

Виконує зразковий художній колектив шоу-балет «Dance Style», художні керівники Олена Вахліовська та Анна Скопненко

12. «Top-Dance»

Виконує дитячий хореографічний колектив «ENERGY-DANCE», художній керівник Юлія Харченко

13. «Vitamin D»

Виконує народний художній колектив хореографічний ансамбль «Сонечко» Центру позашкільної роботи, художній керівник Валентина Городецька

14. «Ой є в лісі калина»

Виконує танцювальний колектив «Промінь» Підліткового клубу «Либідь», художній керівник Олена Ігнатенко

15. «Чарівний сон»

Виконує народний художній колектив пластичний театр «Веста», художній керівник Юлія Вілен

16. «Запальний рок-н-рол»

Виконує зразковий художній колектив театр танцю «Київські барви», художній керівник Світлана Музика

17. «Пока Земля еще вертится…»

Виконує зразковий аматорський хореографічний колектив «Промінь» Клубу за місцем проживання «Романтик», художній керівник Віталіна Шелковкіна

18. «Don’t stop Energy»

Виконує дитячий хореографічний колектив «ENERGY-DANCE», художній керівник Юлія Харченко

19. «Черевички»

Виконує народний художній колектив театр танцю «Модус-Ніка» Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району, художній керівник Вероніка Кухтіна, керівник групи Ганна Андрющенко

20. «Happy snappy jive»

Виконують Маргарита Недзельськая та Яков Щегельский-Чжао, солісти школи спортивно-бального танцю «Амелія», художній керівник Яна Глаголева

21. «Біля річки»

Виконує Київська дитяча школа українського танцю «Барвіночок», художній керівник Тамара Солови

22. «Рок-н-рол»

Виконує театр танцю «Журавушка», художні керівники Тетяна та Валерій Музальови

23. «Вечорниці у Солохи»

Виконує народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз» Центру творчості дітей та юнацтва, художні керівники Інна Бондар та Ірина Григорьєва

24. «Фанк паті»

Виконує народний художній колектив хореографічний ансамбль «Сонечко» Центру позашкільної роботи, художній керівник Валентина Городецька

25. «Чіпак»

Виконує Київська дитяча школа українського танцю «Барвіночок», художній керівник Володимир Тимошенко

26. «Время»

Виконує зразковий аматорський хореографічний колектив «Промінь» Клубу за місцем проживання «Романтик», художній керівник Віталіна Шелковкіна, хореограф-репетитор Вікторія Князева

27. «Подоляночка»

Виконує народний художній колектив театр танцю «Модус-Ніка» Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району, художній керівник Вероніка Кухтіна, керівник групи Ганна Андрющенко

28. «Муки творчості»

Виконує зразковий художній колектив шоу-балет «Dance Style», художні керівники Олена Вахліовська та Анна Скопненко

29. «Love»

Виконує народний художній колектив ансамбль танцю «Славутич» Київського державного будинку художньої і технічної творчості, художній керівник Аліна Усатюк

30. «Танець з бубнами»

Виконує Київська дитяча школа українського танцю «Барвіночок», художній керівник Світлана Тимошенко

31. «Тако»

Виконує зразковий художній колектив театр танцю «Київські барви», художній керівник Світлана Музика

32. «Hard to find»

Виконує колектив сучасного танцю «Awesomatiks», художній керівник Андрій Кисельов

33. «Загубившись уві сні»

Виконує Народний художній колектив спортивно-хореографічний ансамбль «Серпантин», художній керівник Євгенія Загоруй

34. «Сумую»

Виконує народний художній колектив ансамбль танцю «Славутич» Київського державного будинку художньої і технічної творчості, художній керівник Аліна Усатюк

35. «Бокс»

Виконують Артем Тихун, Філіп Вербило, Максим Громадський, солісти колективу «Райдучата» Арт-студії школи-інтернат № 9, художній керівник Василь Стьопкін

36. «Почуття»

Виконує зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Вернісаж» спеціальної школи № 298, художній керівник Світлана Рідош

37. «Бугі-вугі»

Виконує колектив «Дніпрова хвиля» спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 9 міста Києва, вчитель ритміки Григорій Гук

38. «Прокляття повного місяця»

Виконує народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз», художні керівники Інна Бондар та Ірина Григорьєва

39. «Віденський вальс»

Виконує колектив «Дніпрова хвиля» спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 9 міста Києва, вчитель ритміки Григорій Гук

40. «Quatro»

Виконують Катерина Запорожченко, Мар’яна Удачна, Тетяна Дараган та Володимир Кабус, художній керівник - заслужений працівник культури України Гульнара Савенко

41. «Шлях додому»

Виконує народний художній колектив пластичний театр «Веста», художній керівник Юлія Вілен

42. «We are»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль «Апельсин», художні керівники Віктор Роман та Ольга Забалуєва

43. «Fever»

Виконує хореографічний ансамбль «Екстрим» Київського національного лінгвістичного університету, художній керівник Ірина Тихонова

44. «Ой, у вишневому саду»

Виконує Дарія Жежеря, художній керівник Гульнара Савенко

45. «Insite»

Виконує Катерина Запорожченко, художній керівник Гульнара Савенко

46. «Школа»

Виконує народний художній колектив хореографічний ансамбль «Сонечко» Центру позашкільної роботи, художній керівник Валентина Городецька

47. «Возвращайся»

Виконують студенти групи СЕТ-117 Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, старший викладач Олексій Пастухов

48. Жартівливий танок «Стояв старий з молодою»

Виконує танцювальний колектив «Золоті черевички», художній керівник Олена Аль Маріді

49. «Чари лісу»

Виконує хореографічний ансамбль «Екстрим» Київського національного лінгвістичного університету, художній керівник Ірина Тихонова

50. «Folk»

Виконують студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, художній керівник Гульнара Савенко

51. «Пробач»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль «Апельсин» Центру позашкільної роботи Святошинського району, художні керівники Ольга Забалуєва та Віктор Роман

52. «От чего люди не летают как птицы»

Виконують студенти групи СЕТ-117 Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, старший викладач Олексій Пастухов

Контакти

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.