ДРУГИЙ ПІВФІНАЛ (СТАРША ГРУПА)

1. «Гандагані» (аджарський народний танець)

Виконує народний художній колектив хореографічний ансамбль «Волошки», художній керівник Олена Полева

2. «Крутуха»

Виконує народний художній колектив ансамбль народного танцю «Україна» Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Шасливе дитинство», художній керівник – заслужена артистка України Ольга Яценко

3. «Варіація Есмеральди»

Виконує Анастасія Самсонова, солістка зразкового художнього колективу студії сучасної хореографії «Вернісаж» спеціальної школи № 298, художній керівник Світлана Рідош

4. «Одного разу на вечірці»

Виконує гурток сучасного танцю «А6» Київського державного будинку художньої та технічної творчості, художні керівники Ганна Азарова

5. «Оц, там, на горі»

Виконують Дарія Бакалова та Софія Поліщук, солістки гурту народної пісні «Божедари» мистецького проекту «Альтана-фольк», художній керівник Тетяна Ільченко

6. «Ой ходить сон»

Виконує зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Вернісаж» спеціальної школи № 298, художній керівник Світлана Рідош

7. Музика та слова Софії Шкідченко «Йо де лей!»

Виконує Софія Шкідченко

8. «Булеріа»

Виконує народний художній колектив ансамбль народного танцю «Україна» Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Шасливе дитинство», художній керівник – заслужена артистка України Ольга Яценко

9. «Зурбаган»

Виконує Ольга Горбач, солістка хору «Пектораль», художній керівник Олена Барановська

10. «Сияние»

Виконує Ангеліна Яценко, солістка танцювальної студії «Антарес», художній керівник – Дар’я Лисоконь

11. «Ти можеш змінити все»

Виконує Віталія Корнійчук, вихованка Дитячої школи мистецтв № 13 імені Михайла Глінки, художній керівник Людмила Шамал

12. «Край»

Виконує Вікторія Кособродова, cолістка дитячої школи мистецтв № 5 Оболонського району, художній керівник Діана Скурська

13. «Солнце»

Виконує Аріана Василенко, cолістка дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник Діана Скурська

14. «Chocolate bosses»

Виконує cтудія танцю «Імперія танцю» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художній керівник Анатолій Макашев

15. «Детективна історія»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль спортивного та сучасного танцю «Шанс», художній керівник – заслужений артист України Олександра Паламарчук

16. «Junior Swing»

Виконує Майя Шивакова, солістка естрадного хору «Філсаунд» Центру дитячої та юнацької творчості Дарницького району, художній керівник Тетяна Тимошенко

17. «Я танцевать хочу»

Виконує Поліна Маркова, солістка дитячої музичної школи № 32, художній керівник Світлана Меркулова

18. «Це моя земля!»

Виконує Аліна Васильченко, солістка студії естрадного вокалу «Консонанс», художній керівник Людмила Лабенська

19. «Колищадки»

Виконує ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф» школи № 306, художні керівники Руслан Козубець та Наталя Бабенко

20. «Pur Geps»

Виконує Катерина Білоченко, солістка гуртка естрадного вокалу «Мрія», художній керівник − заслужена артистка України Світлана Мустафа

21. «Солохи»

Виконує хореографічний ансамбль «Дитинства світ» при спеціалізованій школі № 291, художній керівник Галина Рибалко

22. «Омріяна земля»

Виконує яковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко», художній керівник Ольга Яриновська

23. «If I Ain’t Got You»

Виконує Варвара Сафронова, учениця Київської дитячої музичної школи № 33, художній керівник Катерина Данилевська

24. «Для тебе»

Виконує ансамбль танцю «Jam» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 265 з естетичним нахилом, художній керівник Ольга Ремезовська

25. «Мальви»

Виконує Софія Казбанова, солістка народного художнього колективу хору «Зірниця», художній керівник заслужений вчитель України Павло Мережин

26. «Evphoria»

Виконує Софія Григорян, учениця Київської дитячої музичної школи № 33, художній керівник Катерина Данилевська

27. «Disko»

Виконує ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф» школи № 306, художні керівники Руслан Козубець та Наталя Бабенко

28. «Гринейд» Пісня з репертуару Бруно Марс

Виконує Саймон Узу

29. «Лети»

Виконує Анастасія Рябокляч, cолістка дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник Діана Скурська

30. «Ти дочекайся мене»

Виконує Поліна Терехова, солістка народного художнього колективу шоу-групи «Альтана», художній керівник Олександр Гончаренко

31. «Веснянка»

Виконує театр танцю «Журавушка» Дитячо-юнацького центру Дарницького району, художні керівники Тетяна Миколаївна та Валерій Музальови, солістка Дар’я Цигіма

32. «I know were I’been»

Виконують Анастасія Теплюк, Хелін Коньяр, Яна Вялова, Юлія Шаповал солістки групи «Квартет із чемодана» відділення мюзиклу Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова

33. «Фантазія»

Виконує Анастасія Хоменко, випускниця дитячої музичної школи № 21

34. «Crazy in love»

Виконує танцювальний колектив «Energy dance» Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Юлія Харченко

35.«Blow Your mind»

Виконує Дар’я Єфремова, солістка дитячого хору ліцею № 100 «Поділ», художній керівник та диригент Лариса Мандрик, концертмейстер Анна Набієва

36. «Suffer»

Виконує Кирило Шилов, соліст народного художнього колективу ансамблю «Ластівка», художній керівник Наталія Ренкова

37. «Пульс»

Виконує хореографічний ансамбль «Візерунок», художній керівник Вікторія Васильєва

38. «Ікар»

Виконує Валерія Коноваленко, солістка дитячої музичної школи № 10, художній керівник Алла Кучерук

39. «It’s Oh, so Quite»

Виконує Яна Вялова, солістка відділення мюзиклу Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, клас викладача Еліни Міронової

40. «Дитина у дорослому світі»

Виконує народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал, Алла Файферт

41. «Don’t rain on my parade»

Виконує Хелін Коньяр, солістка відділення мюзиклу Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, клас викладача Еліни Міронової

42. «Козачок»

Виконує хореографічний колектив «Позитив», художній керівник Анна Костогриз

43. «Долиною» Аранжування Іларії

Виконує Мирослава Соловей, солістка ансамблю «Перлинки» коледжу зв’язку, художній керівник Олена Голоднюк

44. «Вальс тысячи времен»

Виконує Ганна Хижняк, солістка народного художнього колективу хору «Зірниця», художній керівник заслужений вчитель України Павло Мережин

45. «Балада про мальви»

Виконує народний художній колектив ансамблю сучасного танцю «Едельвейс», художній керівник Олена Рахуба, педагог Олена Долгіх

46. «Тримай»

Виконує ансамбль «Asteri», випускниці народного художнього колективу хору «Зірниця», художній керівник заслужений вчитель України Павло Мережин

47. «Мексиканський танець»

Виконує народний художній колектив хореографічний ансамбль «Чисті роси», художній керівник – заслужений артист України Віктор Розумний, педагог Олена Стрельникова

48. «Вінні Пух»

Виконує Сергій Ляшенко, студент Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту», художній керівник Евгения Щербакова

49. «Тайський танець»

Виконує народний художній колектив ансамблю танцю «Усмішка сонця», художній керівник Лариса Жучинська

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.