ДРУГИЙ ПІВФІНАЛ

1. «Hora din Moldova»

Юлія Живодер, студентка ІІІ курсу Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв міста Києва

2. «Рожевий вальс»

Ансамбль класичного танцю «Перлина» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник Вікторія Тимошенко

3. Українська народна пісня «Варенички»

Валерія Данькова та Клім Кирилюк, солісти вокально-танцювального ансамблю «Гармонія» Будинку дитячої творчості Шевченківського району, художній керівник Лариса Краюхіна

4. «Нічна тривога»

Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина» Святошинського району, художні керівники Оксана Цимбал, Алла Файферт

5. «Ніч, яка місячна»

Давид Геворгян, соліст зразкового художнього колективу вокально-хорової студії «Диво калинове» Центру позашкільної роботи Святошинського району, художній керівник – заслужена артистка України Оксана Калінчук

6. «Вартові»

Народний художній колектив дитячий хореографічний ансамбль «Нью-Анс» СЗШ № 182 Дніпровського району, художні керівники Олена та Владислав Товбери

7. «Новорічна»

Молодший ансамбль вокальної студії «Веселі нотки» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району, художній керівник Наталія Некрасова

8. Естрадний танець «Веселий джаз»

Народний художній колектив «Спортивно-танцювальний ансамбль «Пульс» Центру творчості «Шевченківець» Шевченківського району, художній керівник – відмінник освіти України Олеся Борсук

9. «Simply the best»

Вероніка Голенко, солістка зразкового художнього колективу театру пісні «Ладоньки» Центру позашкільної роботи Святошинського району, художній керівник –заслужений діяч естрадного мистецтва України Світлана Садовенко

10. «Ексклюзив»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасного танцю «Ексклюзив» Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району, художній керівник Юлія Нікіташенко-Король

11. «Lost of You»

Аліна Галецька, солістка зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Співаночка» Подільського районного центру клубів, художній керівник Гелена Карпенко

12. «Halloween»

Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького спортивного клубу «Бригантина» Святошинського району, художні керівники Оксана Цимбал, Алла Файферт

13. «Роде наш красний»

Марта Свистунова, солістка вокальної групи народного художнього колективу ансамблю народної музики «Первоцвіт» Київського Палацу дітей та юнацтва, керівник Юлія Базелюк

14. «Ой, хто, хто Миколая любить»

Молодша вокальна група народного художнього колективу ансамблю народної музики «Первоцвіт» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Олександр Лисич, педагог із вокалу Юлія Базелюк

15. «Новорічна пригода»

Ансамбль танцю «JAM» школи № 265 Дніпровського району, художні керівники Ольга Ремезовська та Ангеліна Суренщикова

16. «I feeling good» (13 р.) 1 д. вокал

Виконує, Ганна Коротка солістка Школи джазового та естрадного мистецтв на Лівому березі Дніпровського району, художній керівник Аліна Поліщук

17. «Зірка з неба»

Народний художній колектив дитячий хореографічний ансамбль «Нью-Анс» СЗШ № 182 Дніпровського району, художні керівники Олена та Владислав Товбери

18. «You are the reason»

Валерія Лисенко та Нікіта Ачкасов, солісти клубу бардівської пісні «На Подолі», художній керівник Олена Євгенівна Лисенко

19. Варіація з балету «Есмеральда»

Стефанія Тицька, солістка ансамблю класичного танцю «Перлина» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник Вікторія Тимошенко

20. «Базар» побутова пісня

Фольклорний ансамбль «Ягілочка» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району, художній керівник Світлано Шевченко, акомпaніатор Михайло Вишневський

21. «Після дощу»

Зразковий хореографiчний колектив «Промiнь» Клубу за місцем проживання «Романтик» Подiльського району, художній керівник Віталіна Шелковкіна, педагог Вікторія Глазун

22. «Ой, поле полечко…»

Христина Старикова, солістка вокальної студії «Талісман» міста Мирноград Донецької області, викладач Ганна Заєць

23. «Мавка»

Марія Василенко, солістка ансамблю класичного танцю «Перлина» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник Вікторія Тимошенко

24. «До-ре-мі»

Народний художній колектив вокальна студія «Елегія» Деснянського району, художні керівники Наталія Шилова та Оксана Дружинська

25. «Рух»

Зразковий хореографiчний колектив «Промiнь» Клубу за місцем проживання «Сяйво» Подiльського району, художній керівник Віталіна Шелковкіна, педагог Оксана Комонова

26. «Українське попурі»

Мар’ян Романченко, соліст народного художнього колективу ансамблю народних інструментів та української пісні «Чорнобривці» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник Роман Романченко

27. «Золоте сяйво»

Танцювальний проект «Нова хвиля» середньої загальноосвітньої школи № 93 Подільського району, художній керівник премiант Кабiнету Мiнстрiв Украiни «За досягнення молодi в розбудовi краiни» Алiса Соколовська

28. Естрадний танець «Відлуння Африки»

Хореографічний колектив «Позитив» Будинку дитячої творчості Шевченківського району, постановник Анна Костогриз

29. «Мама»

Андрій Заблудовський, соліст дитячої музичної школи № 32, викладач Світлана Меркулова

30. «Трансформери»

Хореографічний колектив «Mary Dance» Київської дитячої музичної школи № 15 ім. В. Г. Щигловського Солом’янського району, художній керівник Надія Мележик та Володимир Шпак

31. «Ти прекрасна, моя Батьківщина!»

Народний художній колектив хор «Зірниця» Палацу дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник – заслужений вчитель України Павло Мережин, хормейстер Олена Мережина

32. «Янголи металевого сторіччя»

Театр сучасного мистецтва «Ніколь» Центру творчості «Шевченківець» Шевченківського району, художній керівник Олена Меркулова

33. «Rise Like a Phoenix»

Дар’я Яковенко, художній керівник Жанна Козаченко

34. «Это песня простая»

Олена Бабіченко, солістка вокальної групи Київського державного будинку художньої і технічної творчості Шевченківського району, художній керівник Ольга Гвяздовська

35. Народна хореографія «Кантрі»

Хореографічний колектив «Позитив» Будинку дитячої творчості Шевченківського району, постановник Анна Костогриз

36. «Ой, ходить сон»

Народний художній колектив вокальна студія «Елегія» Деснянського району, художні керівники Наталія Шилова та Оксана Дружинська

37. «Я відпускаю тебе»

Альона Бобровницька, солістка театру-студії східного (арабського) танцю «Вернісаж», художній керівник – лауреат та переможець конкурсів східного танцю Наталія Дейнека

38. «Катюша»

Катерина Фєдєшова, студентка Університетського коледжу Київського університету ім. Б. Грінченка, художній керівник Христина Голян

39. «Арагонська хота»

Ансамбль класичного танцю «Перлина» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник Вікторія Тимошенко

40. «I GOT YOU»

Анастасія Теплюк, студентка Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв міста Києва, художній керівник Аліна Поліщук

41. Народна хореографія «Веснянка»

Хореографічний колектив «Позитив» Будинку дитячої творчості Шевченківського району, постановник Анна Костогриз

42. «Адажіо»

Катерина Груздева, студентка Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв міста Києва

43. «Собор кохання»

Середній склад народного художнього колективу ансамблю естрадно-класичного танцю «Лілея» Палацу дітей та юнацтва Печерського району, художній керівник – залужений працівник культури України Наталія Кузьменко

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.