ПЕРШИЙ ПІВФІНАЛ

1. «Кралечки»

Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз», художні керівники Катерина Звєрєва та Анастасія Сушка

2. «Матроси»

Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко», художній керівник Ольга Яриновська

3.«Танцюй!»

Софія Шаповал, солістка зразкового художнього колективу студії сучасної хореографії «Вернісаж» спеціальної школи № 298, художній керівник Світлана Рідош

4. «Розкажу про Україну»

Назар Вишнівський, соліст студії вокалу «JAM», художній керівник Оксана Меркулова

5. «Коліщатка»

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф» школи № 320, художні керівники Наталія Бабенко та Руслан Козубець

6. «Моя Україна»

Ярослав Гаркуша, учень дитячої музичної школи № 22, викладачі Богдана Старенька та Наталія Кірш

7. «Коломийка»

Художній колектив народного танцю «Гопак» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художні керівники Інна Борзенкова та Ірина Бєльтюкова

8. «We will rock you»

Данііл Касончук, соліст творчого музичного центру «Jam Session», викладач вокалу Анжеліка Мельник

9. «Козачий»

Студія естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Дольчук

10. «Ляльки»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», директор Тетяна Левчук

11. «I Have Nothing»

Анастасія Оладенко, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise», художній керівник Володимир Пірожак

12. «Кумайтеся та не лайтеся»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Алла Комар, директор Тетяна Левчук

13. «Ja T’aime»

Софія Атхертон, солістка школи артистів Prima Volta, художній керівник Ксенія Сабадаш

14. Сучасна хореографія «Інь та Янь»

Єсенія та Варвара Філь, солістки колективу Feel Dance, художній керівник Тетяна Філь

15. «Жарт»

Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Алла Комар, директор Тетяна Левчук

16. «Не твоя війна»

Валерія Вареник, учениця школи І-ІІІ ступенів № 217, керівники Оксана Тимошенко

17. «Африканська історія»

Хореографічний ансамбль «Дзига», художній керівник Ольга Харчук, постановник Тетяна Спиридонова

18. «Невгамовні привиди»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасного танцю «Візаві» школи І-ІІІ ступенів № 62, художній керівник Валентина Солоденко

19. «Шкода»

Іванна Заборовець, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок» спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови, художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов, педагог з вокалу Татьяна Ярмолка

20. «Маруся»

Театр танцю «Журавушка» Дитячо-юнацького центру, художні керівники Тетяна та Валерій Музальови

21. «Ома»

Богдан Коназюк, соліст народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок» Спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови, художній керівник Олександр Ігнатов, педагог з вокалу Татьяна Ярмолка

22. «Там де ми є»

Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко» Центру дитячо-юнацької творчості, художній керівник Ольга Яриновська

23. «Show me your love»

Таісія Мартинів, солістка хору «Веселка» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка, художній керівник – відмінник освіти України Лідія Дроздовська

24. «Варварка»

Народний художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» школи I-III ступенів № 286, художні керівники – Наталія Назаренко та заслужений артист України Микола Назаренко

25. «Молодь змінює світ»

Хор «Єднання», учениця школи І-ІІІ ступенів № 217, художній керівник – вчитель музичного мистецтва Оксана Тимошенко та Юлія Міхачова

26. «Веселі клоуни»

Студія «Степ у Чарлі», художній керівник Микола Сушицький

27. «The world will remember us»

Валентина Максимова, солістка зразкового театру-студії мюзиклу «ОКей!» Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова

28. Сучасний танець «Симфонія»

Народний хореографічний колектив «Оксамит» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія», художній керівник – вчитель-методист Оксана Чечельницька, репетитор Яна Єрмолова

29. «Ой у гаю, при Дунаю»

Софія Погоріла, солістка вокальної студії Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету, директор Любомир Шишак, керівник Тетяна Петриченко

30. «Йодель»

Олеся Кінчук, студентка Київської муніципальної академії музики ім. Глієра, педагог Тетяна Русова

31. «Ой, я, молода»

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художні керівники Інна Борзенкова та Ірина Бєльтюкова, солісти Каміла Хижняк і Олександр Рудник

32. «Cтіна плачу»

Художній колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка» Центру дитячо-юнацької творчості, художній керівник Євгенія Гусаченко

33. «Ой, за гаєм, гаєм»

Ірина та Юлія Якушко, солістки хореографічного народного ансамблю танцю «Міленіум» міста Бориспіль, художній керівник Світлана Новодворська

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.