ПЕРШИЙ ПІВФІНАЛ

1. «Mercy»

Адріана Калюжна, cолістка дитячої школи мистецтв № 5 Оболонського району міста Києва, художній керівник Діана Скурська

2. «Сладкоежки»

Студія сучасної хореографії «Вернісаж» спеціальної шоли № 298 Оболонського району міста Києва, художній керівник Світлана Рідош

3. James Brown I feel good

Мілана Андреєва, солістка Київської дитячої музичної школи № 33 ім. Володимира Пухальського, Солом’янського району міста Києва, художній керівник – викладач вищої категорії Катерина Данілевська

4. «Гуцулка»

Ансамбль хореографічних мініатюр «Троїцький» Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва, художній керівник Ольга Дубкова

5. «Браття»

Анастасія Шігімага, учениця спеціалізованої школи № 189 Деснянського району міста Києва, художній керівник Світлана Орел

6. «Весела колискова»

Хореографічний ансамбль «Мрія» Дитячо-юнацького центру Дарницького району міста Києва, художній керівник Вікторія Середа

7. «Вишиванка»

Вокально-хореографічний ансамбль «Весняночка» Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва, художній керівник Лілія Татар

8. «Веселий настрій»

Ансамбль сучасного естрадного танцю «Ексклюзив» Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району міста Києва, художній керівник Юлія Нікіташенко, педагог Ірина Нікіташенко

9. «Dream a little»

Владислав Пронькін, студент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач Дар’я Лоснова

10. «Там де ми є»

Ярослав Сажченко, учень ліцеїю «Наукова Зміна» та школи артистів «Prima Volta» Дарницького району міста Києва, художній керівник Ксенія Сабадаш

11. Кадриль «Залицяння»

Ансамбль танцю «Вербиченька» СЗШ № 286 Голосіївського району м. Києва, художні керівники – заслужений артист України Микола Назаренко та Наталія Назаренко

12. «Поліська веснянка»

Гурток «Музичні візерунки» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району міста Києва, художній керівник Олена Крута

13. «У кожній дитині є сонце. Тільки дайте йому засяяти!»

Студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацький спортивний клуб «Бригантина» Федерація морських багатоборств України Святошинського району міста Києва, художні керівники Оксана Цимбал, Алла Файферт

14. «Тримай»

Ансамбль «Візерунок» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва, художній керівник Вікторія Васильєва

15. «Не шуми, калино»

Зразковий художній колектив народного танцю «Росточки» Дитячо-юнацького центру Дарницького району, художній керівник Бадал Маркаров

16. «Твій шанс»

Федір Скляренко, вокаліст дитячого театру пісні «Нотки» Школи джазового та естрадного мистецтва Дніпровського району, педагог вокалу та керівник вокальних гуртів Оксана Кульчицька

17. «Долиною»

Софія Калініна, солістка ансамблю «Червона калина» СШ № 246 Дніпровського району, керівник Наталія Салій

18. «Стиляги»

Студія танцю «КаприZ» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, художній керівник Ганна Бабкова

19. «Life useful»

Аліса Єріхова, солістка зразкового театру-студії дитячого мюзиклу «ОКей!» Школа джазового та естрадного мистецтва Дніпровського району, клас вокалу Тетяни Келебай

20. «Слухай мене уважно»

Студія сучасної хореографії «Вернісаж» спеціальної шоли № 298 Оболонського району, художній керівник Світлана Рідош

21. «Минає день»

Єлизавета Омельяненко, cолістка дитячої школи мистецтв № 5 Оболонського району, художній керівник Діана Скурська

22. «Черевички»

Ансамбль танцю «Усмішка сонця», гімназії №59 Голосіївського району, керівник Лариса Жучинська

23. «Калина»

Ансамбль сучасного естрадного танцю «Ексклюзив» Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району міста Києва, художній керівник Юлія Нікіташенко, Ірина Нікіташенко

24. «Летять галочки»

Ніна Бойкова, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок» Спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району, художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

25. «Україна»

Хореографічний ансамбль «Веснянка» Школи мистецтв Деснянського району, художній керівник Олена Жиган

26. «It don’t Mean A thing»

Анна Чернявська, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок» Спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва, художній керівник – відмінник освіти

27. «Believer»

Шоу-гурт «Шалала» Школи джазового та естрадного мистецтва Дніпровського району, хореограф-постановник Наталія Бобровська, художній керівник Оксана Кульчицька

28. Tom Jones «Kiss»

Тимур Улещенко, соліст народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок» Спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва, художній керівник – відмінник освіти України Олександр Ігнатов

29. «Хранителі часу»

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району, художні керівники Ірина Григорьєва та Інна Бондар, постановники Анастасія Сушка та Олексій Рагулін

30. «Fanfare and Glorie»

Зразковий художній колектив хор «Соняшник» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району, художній керівник – керівник гуртка-методист, відмінник освіти України Світлана Рябінко

31. «Про що мовчать дерева»

Студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацький спортивний клуб «Бригантина» Федерація морських багатоборств України Святошинського району міста Києва, художні керівники Оксана Цимбал та Алла Файферт

32. «Грузинська сюїта «Розповідь про Кавказ»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Дитинства світ» спеціалізованої школи № 291 Дарницького району, художній керівник Галина Рибалко

33. «Let me be your star»

Анастасія Теплюк, солістка зразкового театру-студії дитячого мюзиклу «ОКей!» Школа джазового та естрадного мистецтва, клас вокалу Аліни Поліщук

34. «Супер вечірка»

Cтудія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацький спортивний клуб «Бригантина» Федерація морських багатоборств України, художні керівники Оксана Цимбал, Алла Файферт

35. «If it Ain't got you»

Марія Павлова, cолістка дитячої школи мистецтв № 5 Оболонського району міста Києва, художній керівник Діана Скурська

36. «Вальс»

Хореографічний народний ансамбль танцю «Міленіум» міста Бориспіль, художній керівник Світлана Новодворська

37. Хоровод «Не шуми, калинонько!»

Виконує народний художній колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка» Центру дитячо-юнацької творчості, художній керівник Євгенія Гусаченко

38. «Ой, дівчино»

Андрій Галецький, соліст вокального ансамблю «Feel Sound» Центру дитячої та юнацької творчості Дарницького району, художній керівник Тетяна Тимошенко

39. «БуддаСлонЧайБоллівуд»

Зразковий художній колектив шоу-балет «Dance style» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району, художні керівники Олександра Вахліовська та Анна Скопненко

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.