ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН

1. «Шалені домов’ята»

Хореографічний колектив «Позитив», художній керівник Анна Костогриз

2. «Гопачок»

Валерія Данькова, солістка вокально-танцювального ансамблю «Гармонія», художній керівник Лариса Краюхіна

3. «Веселі кухарі»

Ансамбль класичного балету «Vira», художній керівник Ганна Янкіна

4. «Зорепад»

Ансамбль сучасної хореографії «Fashion kids» гімназії біотехнологій № 177, художній керівник Ольга Каплун

5. «Моя Україна нова!»

Максим Портянко, соліст вокально-танцювального ансамблю «Гармонія», художній керівник Лариса Краюхіна

6. «Сонячні жучки»

Ансамбль «Літавиця» школи № 163 І-ІІ ступенів ім. Михайла Кирпоноса Шевченківського району, художній керівник Наталія Регент

7. «Черевички»

Молодший склад народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка, художній керівник Лариса Жучинська

8. «На зеленому горбочку»

Ірина Садлівська, солістка вокально-танцювального ансамблю «Гармонія», художній керівник Лариса Краюхіна

9. «Смайліки»

«Vi Dance» Дитячого клубу «Соколятко» філії ТЦ «Шевченківець», художній керівник Вікторія Ляшенко

10. «Ніжність»

Хореографічний колектив «Позитив», художній керівник Анна Костогриз

11. «Марічка»

Анастасія Супрун, солістка вокально-танцювального ансамблю «Гармонія», художній керівник Лариса Краюхіна

12. «Господарочки»

Молодший склад народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка, художній керівник Лариса Жучинська

13. «Діти за мир у всьому світі»

Софія Кравчук, вихованка Київського державного будинку художньої та технічної творчості, художній керівник Ольга Гвяздовська

14. «Зимня казка»

Ірина та Любов Зелінські, учениці загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 124 з поглибленим вивченням інформаційних технологій», педагог-організатор Юлія Дранна, музичний керівник Ольга Кривопуська

15. «Танцювальний калейдоскоп»

Студія сучасного танцю «Крила» школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Тетяна Кобзарь

16. Український народний танець «Гуцулка»

Хореографічний колектив «Позитив», художній керівник Анна Костогриз

17. «Країна мрій»

Ольга Статнікова, солістка Київської дитячої школи мистецтв № 5 імені Левка Ревуцького, викладачі Анастасія Ревьякіна та Віра Мусатова

18. «Побачення»

Хореографічний ансамбль «Літавиця» школи № 163 І-ІІ ступенів ім. Михайла Кирпоноса, художній керівник Наталія Регент

19. «Шалуньи»

Ансамбль сучасної хореографії «Fashion kids» гімназії біотехнологій № 177, художній керівник Ольга Каплун

20. «Je Veux»

Олеся Дранна, учениця загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 124 з поглибленим вивченням інформаційних технологій», педагог-організатор Юлія Дранна, музичний керівник Олена Кривопуська

21. «Карабас і ляльки»

Ансамбль класичного балету «Vira» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ганна Янкіна

22. «ТанціБотанці»

Колектив «ViDance» Дитячого клубу «Соколятко» філії ТЦ «Шевченківець», художній керівник Вікторія Ляшенко

23. «Мова Єднання»

Каріна Кос та Ірина і Любов Зелінські, учениці загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 124 з поглибленим вивченням інформаційних технологій», художній керівник Юлія Дранна, музичний керівник Олена Кривопуська

24. «Полька через ніжку»

Ансамбль народного танцю «Дніпряночка» Центру дитячо-юнацької творчості, художній керівник Євгенія Гусаченко

25. «Запали вогонь»

Олена Бабіченко, вихованка Київського державного будинку художньої та технічної творчості, художні керівники Ольга Гвяздовська

26. Поліська полька «Раківчанка»

Ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка, художній керівник Лариса Жучинська

27. «Почни з себе» (11 р.) 1 д. вокал

Юлія Статнікова, солістка Київської дитячої школи мистецтв № 5 імені Левка Ревуцького, викладачі Анастасія Ревьякіна та Віра Мусатова

28. «Істина на сторінках»

Анастасія Сур, солістка студії сучасного танцю «Крила» школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Тетяна Кобзарь

29. «Дім під дахом блакитним»

Гурт «Три С» у складі, Ольги й Юлії Статнікових та Катерини Скрипки, солісти Київської дитячої школи мистецтв № 5 імені Левка Ревуцького, викладачі Анастасія Ревьякіна та Віра Мусатова

30. «Вередулі»

Ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка, художній керівник Лариса Жучинська

31. «Не шуми, калинонько!»

Ансамбль народного танцю «Дніпряночка» Центру дитячо-юнацької творчості, художній керівник Євгенія Гусаченко

32. Танцювальна композиція «Banana»

Вокально-танцювальний ансамбль «Гармонія» Будинку дитячої творчості Шевченківського району, художній керівник Лариса Краюхіна

33. «Дівочий хіп-хоп»

Аріна Побережна, Поліна Урумова, Дарина Росіхіна та Поліна Дранна, учениці загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 124 з поглибленим вивченням інформаційних технологій», педагог-організатор Юлія Дранна, музичний керівник Ольга Кривопуська

34. «Іспанська пристрасть»

Хореографічний колектив «Позитив», художній керівник Анна Костогриз

35. «У ритмах свободи»

Студія сучасного танцю «Крила» школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Тетяна Кобзарь

36. «Народження троянди»

Ансамбль танцю «Славутич» Київського державного будинку художньої та технічної творчості, художні керівники Ірада Агаєва

37. Shubert Serenada

Микола Безкровний, учениця загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 124 з поглибленим вивченням інформаційних технологій», педагог-організатор Юлія Дранна, музичний керівник Ольга Кривопуська

38. «Ірландський танець»

Ансамбль народного танцю «Дніпряночка» Центру дитячо-юнацької творчості, художній керівник Євгенія Гусаченко

39. Естрадний танець «Ретро»

Хореографічний колектив «Позитив» Будинку дитячої творчості, художній керівник Анна Костогриз

40. «Лелеча доля»

Катерина Скрипка, солістка Київської дитячої школи мистецтв № 5 імені Левка Ревуцького, викладачі Анастасія Ревьякіна та Віра

41. «1944»

Дар’я Посашева, солістка школи вокалу «Гармонія», художній керівник Євгенія Кушнірчук

42. «Шукаєш»

Ансамбль сучасної хореографії «Fashion kids» гімназії біотехнологій № 177, художній керівник – магістр хореографії Ольга Каплун

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.