СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОН

1. Музична композиція «Заспівай»

Виконує дитячий вокальний ансамбль «Зірнички», художній керівник Ірина Косенко

2. «Маленькі леді»

Виконує колектив сучасного спортивного танцю, художній керівник Анна Пермінова

3. «Что манит птицу?»

Виконує молодша група вокальної студiї «Iндiго» клубу «Гарт», художній керівник Кристина Сафонова

4. «Кольорові ярмарки»

Виконує Катерина Матвеєнко, солістка вокальної майстерні «Модна пісенька», художній керівник Тетяна Матвеєнко

5. «Полька-запрошення»

Виконує ансамбль танцю фольк «Смарагд», художній керівник Любов Кулєшова

6. «Bear song»

Виконує гурток «Музичні візерунки», художній керівник Олена Крута

7. «Детки конфетки»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Ексклюзив», художній керівник Ірина Нікіташенко

8. «Гойдалка»

Виконує Катерина Холодна, солістка вокальної майстерні «Модна пісенька», художній керівник Тетяна Матвеєнко

9. «Принцеси танцю»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Ексклюзив», художній керівник Юлія Нікіташенко

10. «Мій літак»

Виконує Злата Зіма, солістка вокальної майстерні «Модна пісенька», художній керівник Тетяна Матвеєнко

11. Полька «Україна»

Виконує ансамбль танцю фольк «Смарагд», художній керівник Любов Кулєшова

12. «Туман яром, туман долиною»

Виконують Дарія Бакалова та Софія Поліщук, солістки гурту народної пісні «Божедари» мистецького проекту «Альтана-фольк», художній керівник Тетяна Ільченко

13. «Гуцулята»

Виконує колектив хореографічних мініатюр «Золотий ключик», художній керівник Наталія Оверчук

14. «Модерн енжелс»

Виконує колектив сучасного спортивного танцю Палацу дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник Анна Пермінова

15. «Змінити все»

Виконує Вікторія Бойко, солістка вокальної майстерні «Модна пісенька», художній керівник Тетяна Матвеєнко

16. «Україна мати»

Виконує Маргарита Радука, солістка ансамблю «Барвінок» Дмитрівського будинку культури», художній керівник Аліна Левківська

17. «Неслухняні ай, ой!»

Виконує народний художній колектив ансамблю сучасного танцю «Едельвейс», художній керівник – відмінник освіти України Олена Рахуба, педагог Олена Долгіх

18. «Hot potato»

Виконує гурток «Музичні візерунки», художній керівник Олена Крута

19.«Танок «Давайте радіти»

Виконує хореографічний гурт «Волошки» Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді міста Києва, художній керівник Вікторія Беспрозванна

20.«Сім шляхів»

Виконує Максим Цимбалюк, соліст вокального ансамблю «Барвінок» Дмитрівського будинку культури», художній керівник Аліна Левківська

21. «Голубий Дунай»

Виконує ансамбль класичного танцю «Перлина», художній керівник Вікторія Тимошенко

22. «Перлина України»

Виконує спортивно-хореографічний гурток «Грейс», художні керівники Ірина Кирилюк

23. «Биття серця»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль спортивного та сучасного танцю «Шанс», художній керівник Олександра Паламарчук

24. «Вогні Нью-Йорку»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль», художній керівник Діана Садовнича

25. «Ми є діти з України»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль народних інструментів та української пісні «Чорнобривці», художній керівник Наталія Бадун, педагоги Віта та Роман Романченко

25а. «Сік землі»
26. «Bound to you» з репертуару Cristina Aguilera

Виконує Марія Сидоренко, солістка музичної школи № 22

27. «Відродження природи»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль», художній керівник Ганна Тригуб

28. «Японська пісня про маму»

Виконує народний художній колектив ансамбль «Ластівка», художній керівник Наталія Ренкова

29. «Show Girls»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Ексклюзив», художній керівник Юлія Нікіташенко

30. «Танго»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Ритми юності», художній керівник Любов Осовська

31. «Ліхтарик миру»

Виконує зразковий художній колектив вокально-хорова студія «Диво калинове» Центру позашкільної роботи «Сяйво», художній керівник Оксана Калінчук, диригент Тетяна Надолінська

32. «Words» (a cappella)

Виконує народний художній колектив шоу-група «Альтана», художній керівник Олександр Гончаренко

33. «Try Everything»

Виконує народний художній колектив шоу-група «Альтана», художній керівник Олександр Гончаренко

34. «Циганський танець»

Виконує народний художній колектив хореографічний ансамбль «Чисті роси», художній керівник Віктор Розумний, педагог Олена Стрельникова

35. «Спогади»

Виконує Вероніка Рахуба, солістка народного художнього колективу ансамблю сучасного танцю «Едельвейс», художній керівник Олена Рахуба, педагог Олена Долгіх

36. «Ти дочекайся мене»

Виконує Поліна Терехова, солістка народного художнього колективу шоу-групи «Альтана», художній керівник Олександр Гончаренко

37. «Імпровізація в оркестрі»

Виконує народний художній колектив ансамблю сучасного танцю «Едельвейс», художній керівник Олена Рахуба, педагог Олена Долгіх

38. «Кримська Легенда»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль» художній керівник Діана Садовнича, педагог Ганна Садовнича

39. «Віночок Українських народних пісень»

Виконує народний художній колектив ансамбль «Ластівка» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник Наталія Ренкова

40. «Can`t Help Falling in love»

Виконує Кирило Шилов, соліст народного художнього колективу ансамблю «Ластівка», художній керівник Наталія Ренкова

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.