СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОН

1. «Україна це ти!»

Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Чорнобривці», художній керівник Віта Романченко

2. «Казкове свято»

Дитячий вокальний ансамбль «Зірнички», художній керівник – відмінник освіти України Ірина Косенко

3. «Маленька україночка»

Виконує заклад дошкільної освіти № 10, музичний керівник Олена Прокопюк

4. «При долині – кущ калини»

Ксенія Ульянова, солістка театрального гуртка «Мажор» школи «Надія», художній керівник Олена Гутник

5. «Мрія»

Ансамбль танцю «Позитив» позашкільного навчального закладу «Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна», художній керівник Богдана Гапонова

6. «Джентельмен»

Олексій Бубчиков, соліст театрального гуртка «Мажор» школи «Надія», художній керівник Олена Гутник

7. «Magical night»

Мілана Андреєва, солістка Київської дитячої музичної школи № 33 ім. Володимира Пухальського, художній керівник Валеріївна Данілевська

8. «Вальс»

Виконують вихованці театрального гуртка «Мажор» школи «Надія», художній керівник Олена Гутник

9. «Хочу быть бизнесменом»

Тимофій Тимофеєв, вихованець вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

10. «Початок»

Валерія Рогожська, солістка зразкового художнього колективу циркової студії «Арена», художній керівник Наталія Соболева

11. «Краплинка»

Любов Дика, солістка вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

12. «Пірати»

Спортивно-хореографічний гурток «Грейс», художній керівник Ірина Кирилюк

13.Танець амурчиків з балету «Дон Кіхот»

Ансамбль класичного танцю «Перлина», художній керівник Вікторія Тимошенко

14. «Джаз для вас»

Анна Багмат, солістка вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

15. «Пірати»

Виконує хореографічний колектив «Mary Dance» Київської дитячої музичної школи № 15 ім. В. Г. Щигловського, художній керівник Надія Перепичай

16. «Із сиром пироги»

Ярослав Гаркуша, учень дитячої музичної школи № 22, викладачі Богдана Старенька та Наталія Мележик

17. «Натхнення»

Єва Кушпіль, солістка зразкового художнього колективу циркової студії «Арена», художній керівник Наталія Соболева

18. «Лялька»

Ксенія Русіна, солістка Київської дитячої музичної школи № 33 ім. Володимира Пухальського, художній керівник Костянтин Данілевський

19. «Ковбойський танок»

Спортивно-хореографічний гурток «Грейс», художній керівник Ірина Кирилюк

20. «Подих мрій»

Катерина Григоренко та Валерія Симонова, солістки зразкового художнього колективу циркової студії «Арена», художній керівник Наталія Соболева

21. «Дощик»

Вокальний ансамбль «Зірнички», художній керівник – відмінник освіти України Ірина Косенко

22. «Канікули»

Мілена Гончар, солістка гуртка «Співоча веселка» Дитячого оздоровчо-екологічного центру, художній керівник Анна Одинцова

23. Варіація блазня з балету «Лебедине озеро»

Олександр Хохлов, соліст ансамблю класичного танцю «Перлина», художній керівник Вікторія Тимошенко

24. «Дай Боже»

Уль’яна Покрепа, учениця дитячої школи мистецтв № 1, викладач Ольга Мричко

25. «Коханочка»

Хореографічний ансамбль «Чисті роси», художній керівник – заслужений артист України, відмінник освіти України Віктор Розумний

26. «Буковинський танок»

Хореографічний ансамбль «Чисті роси», художній керівник – заслужений артист України, відмінник освіти України Віктор Розумний

27. «Чорноморець» вокал a cappella

Харченко Анастасія, Литвиненко Євгенія та Бакалова Дарія, солістки гурту народної пісні «Божедари», художній керівник Тетяна Ільченко

28. Танок полонянок з опери «Князь Ігор»

Ансамбль класичного танцю «Перлина», художній керівник Вікторія Тимошенко

29. «Я не хочу гратись у війну»

Мар’ян Романченко, соліст зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Чорнобривці», художній керівник Віта Романченко

30. «Гомін»

Марк Тернавський, соліст гурту народної пісні «Божедари», художній керівник Тетяна Ільченко

31. «Парад»

Ансамбль танцю «Позитив» позашкільного навчального закладу «Центру технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна», Богдана Гапонова

32. «Червона калина»

Уль’яна та Мілана Покрепи, солістки зразкового художнього колективу театру танцю «Київські барви» Будинку дитячої творчості, керівник Світлана Музика

33. «Sweet people»

Даріна Мирошниченко, солістка Київської дитячої музичної школи № 33 ім. Володимира Пухальського, художній керівник Катерина Данілевська

34. «Шлях до мрії»

Хореографічний колектив «Mary Dance» Київської дитячої музичної школи № 15 ім. В. Г. Щигловського, художній керівник Надія Мележик, викладач Тетяна Конева

35. «Helpless»

Софія Григорян солістка Київської дитячої музичної школи № 33 ім. Володимира Пухальського Солом’янського району, художній керівник – викладач вищої категорії Катерина Данілевська

36. «Lion sleeps tonight»

Єва Літвінова, Олександра Кравченко, Дарина Бібік та Тіта Жутова молодша група студії «Індіго» Дитячо-юнацького клубу «Гарт», художній керівник Крістіна Сафонова

37. «Oh, darling»

Варвара Сафронова, солістка Київської дитячої музичної школи № 33 ім. Володимира Пухальського, художній керівник Катерина Данілевська

38. «Разом зі мною»

Дарина Бібік та Тіта Жутова, солістки вокальної студії «Індіго» Дитячо-юнацького клубу «Гарт», художній керівник Крістіна Сафонова

39. «Mamma knows best»

Вероніка Ломакіна, студентка Київського інституту музики імені Глієра, педагог Олеся Небога

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.