ПОДІЛЬСКИЙ РАЙОН

1. «Котячій канкан»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасно-спортивного танцю «Колібрі», художній керівник – відмінник освіти України Людмила Маслова

2. «Поклик серця»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасно-спортивного танцю «Колібрі», художній керівник – відмінник освіти України Людмила Маслова

3. «В небі канареєчка»

Максим Васільков, соліст вокальної студії «Єва», художній керівник заслужена артистка України – Анна Сінгаєвська

4. «Перерва»

Колектив сучасного та спортивного танцю «Танцювальна Хвиля» середньої загальноосвітньої школи № 93, художній керівник Аліса Соколовська

5. «Show me your love»

Надія Шпорт, солістка вокальної студії «Єва», художній керівник заслужена артистка України – Анна Сінгаєвська

6. «Веселий настрій»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Ексклюзив», художній керівник Ірина Нікіташенко-Король

7. «Тече вода»

Вероніка Кондратюк, солістка вокальної студії «Єва», художній керівник заслужена артистка України – Анна Сінгаєвська

8. «Русалочка» (6 р.) 1 д. хореографія

Виконує Міла Борзило, солістка колективу «Gold dance» № 257 «Синьоозерна» Подільського району, художні керівники Дарина Кирильчук та Аліна Романенко

9. «Усміхайся»

Амалія Колган, художній керівник Діана Скурська

10. «Казка для всіх»

Хореографічний ансамбль «Злагода», художній керівник Олена Кудрявцева

11. «Perhaps»

Таісія Дмитрієва, солістка вокальної студії «Єва», художній керівник заслужена артистка України – Анна Сінгаєвська

12. «Кокетки»

Театр танцю «Янголятко» гімназії № 34 «Либідь», художній керівник Оксана Довгань

13. «Molitva»

Поліна Радько, художній керівник Діана Скурська

14. «Калина»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Ексклюзив», художні керівники Юлія Нікіташенко-Король та Ірина Нікіташенко

15. «Небо»

Агнія Соболєва, cолістка дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник Діана Скурська

16. «Казкові мишопотами»

Ансамбль народного танцю «Промені Хорса» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художній керівник Василь Якубовський

17. «Змінити все»

Олександра Заурмільх, художній керівник Діана Скурська

18. «Троянда»

Мирослава Славицька, солістка колективу «Gold dance», художні керівники Дарина Кирильчук та Аліна Романенко

19. «Кажется»

Анна Роздорожна, учениця спеціалізованої школи № 17 Подільського району, художній керівник Оксана Чікіна

20. Естрадний танець «Тримай мене міцно»

Театр танцю «Янголятко» гімназії № 34 «Либідь», художній керівник Оксана Довгань

21. «That's How You Write A Song »

Іван Магрело, соліст вокальної студії «Єва», художній керівник – заслужена артистка України – Анна Сінгаєвська

22. «Козачок»

Зразковий художній колектив ансамбль сучасно-спортивного танцю «Колібрі», художній керівник – відмінник освіти України Маслова

23. «Агов»

Анастасія Гранюкова, солістка вокальної студії «Єва», художній керівник заслужена артистка України – Анна Сінгаєвська

24. «Лист до мами»

Колектив «Gold dance», художній керівник Дарина Кирильчук та Аліна Романенко

25. «Моїй Україні»

Дідик Олександра, учениця музичної школи № 31 та СШ № 118 «Всесвіт», вчитель з вокалу Олександр Чемерис

26. «Танцюємо для вас»

Хореографічний ансамбль «Злагода», художній керівник Олена Кудрявцева

27. «Добрий ранок, Україно!»

Поліна Бережнова, художній керівник Діана Скурська

28. «Оттенки неба»

Ансамбль сучасного естрадного танцю «Ексклюзив», художні керівники Юлія Нікіташенко-Король та Ірина Нікіташенко

29. «I look to you»

Марія Павлова, художній керівник Діана Скурська

30. «Іспанський танець»

Театр танцю «Янголятко» гімназії № 34 «Либідь», художній керівник Оксана Довгань

31. «NO ROOTS» (15 р.) 1 д. вокал

Виконує Єлизавета Мельничук, солістка вокальної студії «Єва», художній керівник заслужена артистка України – Анна Сінгаєвська

32. «На Івана Купала»

Хореографічний ансамбль «Гроно», художній керівник Наталія Морозова

33. «Париж»

Марина Лещенко, солістка вокальної студії «Єва», художній керівник заслужена артистка України – Анна Сінгаєвська

34. «Веселка»

Ансамбль народного танцю «Промені Хорса» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художній керівник Василь Якубовський

35. Естрадний вокал Іларія «Відьма»

Фєдєшова Катерина, студентка університетського коледжу Київського університету ім. Б. Грінченка, педагог по вокалу Христина Голян

36. «Ключик»

Нінель Кіріченко, солістка вокальної студії «Єва», художній керівник заслужена артистка України – Анна Сінгаєвська

37. «Дівчина-весна»

Колектив «Dance sea» Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту», художній керівник Ксенія Фенько

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.