ПОДІЛЬСКИЙ РАЙОН

1. «Тяв-тяв»

Виконує Еміне Грек, солістка вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

2. «Малагенья»

Виконують солістки студії фламенко «Шанс», художній керівник Катерина Болтушкіна, акомпанімент на арфі – Ольга Белькова

3.«Кенгуряти»

Виконує вокальна студія «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

4.«Кольорові олівці»

Виконує хореографічний колектив «Екзерсис» Центру клубів за місцем проживання «Поділ», клуб за місцем проживання «Академія дитинства» Подільського району, художній керівник Юлія Жукова

5.«Цюценятко»

Виконує Еліф Коюнджуоглу, солістка вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

6. «Квітка душа»

Виконує хореографічний ансамбль «Злагода», художній керівник Олена Кудрявцева

7. «Соняшник» (7-11 років) 13 дітей (вокал)

Виконує зразковий художній колектив дитячий естрадний ансамбль «ШАНС», Ганна Жучкова

8. «Крок вперед»

Виконує хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids», художній керівник Ольга Каплун

9. «Джаз для вас»

Виконує Анна Багмат, солістка вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

10. «Місяць»

Виконує Маргарита Слівочник, солістка колективу «GolDance» гімназії № 257 «Синьоозерна», художні керівники Дарина Кирильчук та Аліна Романенко

11. «Натхнення»

Виконують Діана Домрачова та Мирослава Славицька, солістки колективу «GolDance» гімназії № 257 «Синьоозерна» Подільського району, художні керівники Дарина Кирильчук та Аліна Романенко

12. «Un Ave Maria»

Виконує Анастасія Ситник, солістка вокального відділення Школи естрадного і джазового мистецтв, педагог по вокалу Аліна Поліщук

13. «Круче всех»

Виконує хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids», художній керівник Ольга Каплун

14. «Чарівниця осінь»

Виконує Вікторія Камиш, солістка вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова

15. «Свінг»

Виконує хореографічний колектив «Екзерсис» Центру клубів за місцем проживання «Поділ», клуб за місцем проживання «Академія дитинства» Подільського району, художній керівник Юлія Жукова

16. «Never give up»

Виконує Ліза Гладько, солістка вокальної студiї «Iндiго» клубу «Гарт» Централiзованої системи дитячо-юнацьких клубiв, художній керівник Кристина Сафонова

17. «Дотик ніжності»

Виконує зразковий художній колектив ансамбль сучасно-спортивного танцю «Колібрі», художній керівник – відмінник освіти України, майстер спорту України Людмила Маслова

18. «Чому квіти мають очі»

Виконує Поліна Маркова, солістка дитячої музичної школи № 32, художній керівник Світлана Меркулова

19. «Танець ковбоїв»

Виконує хореографічний ансамбль «Гроно», художній керівник Наталія Морозова

20. «Мамин оберіг»

Виконує Аліса Єріхова, солістка зразкового театру-студії «ОКей!» Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, клас викладача Тетяни Келебай

21. «Гуцулята»

Виконує хореографічний ансамбль «Родзинки» Київської дитячої школи мистецтв імені Стефана Турчака, художній керівник Ірина Кістерська

22. «Poor Unfortunate Souls»

Виконує Яна Вялова, солістка відділення мюзиклу Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, клас викладача Еліни Міронової

23. «Не відступлю»

Виконує старша група вокальної студiї «Iндiго» клубу «Гарт» Централiзованої системи дитячо-юнацьких клубiв, художній керівник Кристина Сафонова

24. «Коломийки»

Виконує зразкова студія «Степ у Чарлі» Центру культури «Святошин», художній керівник – заслужений артист України Микола Сушицький

25. «Три поради»

Виконує Діана Дубова, солістка дитячого хору ліцею № 100 «Поділ», художній керівник та диригент Лариса Мандрик, концертмейстер Анна Набієва

26. «Молдавский букет»

Виконує хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids», художній керівник Ольга Каплун

27. «Good morning, Baltimor»

Виконують Анастасія Теплюк, Хелін Коньяр, Яна Вялова, Юлія Шаповал солістки групи «Квартет із чемодана» відділення мюзиклу Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова

28.«Гуцулочка»

Виконує хореографічний ансамбль «Гроно», художній керівник Наталія Морозова

29. «Blow Your mind»

Виконує Дар’я Єфремова, солістка дитячого хору ліцею № 100 «Поділ», художній керівник та диригент Лариса Мандрик, концертмейстер Анна Набієва

30. «Feeling good»

Виконує Анастасія Теплюк, солістка відділення мюзиклу Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, клас викладача Аліни Поліщук

31. «От - так козаки»

Виконує хореографічний ансамбль «Гроно», художній керівник Наталія Морозова

32. «If I ain’t got you»

Виконує Яна Ставрієцька, солістка вокальної студiї «Iндiго» клубу «Гарт» Централiзованої системи дитячо-юнацьких клубiв, художній керівник Кристина Сафонова

33. «Don’t rain on my parade»

Виконує Хелін Коньяр, солістка відділення мюзиклу Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, клас викладача Еліни Міронової

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.