Переможці

Фінал

Гран-прі – ансамбль народного танцю «Україна»

 

Вокал 

ІІ місце
«Їде, їде Бог на санях» Художній колектив вокально-хорова студія «Диво калинове»

ІІІ місце
«Голубий Дунай» Ансамбль класичного танцю «Перлина» 

Хореографія 

І місце
Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина»

ІІ місце
Хореографічний ансамбль  «Родзинки»

ІІ місце
Зразковий ансамбль народного та естрадного танцю «Любавушка»

ІІІ місце
Художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Ексклюзив»

Призи від Універмагу «Україна» та партнерів фестивалю

-       Ірина Садлівська за номер «Якби мені черевички» Солістка вокально-танцювального ансамблю «Гармонія»

-       Карина Лисак  за номер «Наталка Полтавка» Учениця музичної школи № 23 Святошинського району

-       Адріана та Медея Наруцькі за номер «Буде мир над Україною» у супроводі театру танцю «Belli Bells»

-       Софія Шкідченко  за номер «Air mail»

-       Кирило Шилов за номер «Smoke» соліст народного художнього колективу ансамблю «Ластівка»

-       Софія Поліщук за номер «Квітка душа»

-       Мирослава Соловей  за номер «Долиною» солістка ансамблю «Перлинки»

Другий півфінал (старша група)

Вокал 

І місце
«Suffer» Виконує Кирило Шилов, соліст народного художнього колективу ансамблю «Ластівка»

І місце
«Тримай» Виконує ансамбль «Asteri», випускниці народного художнього колективу хору «Зірниця»

ІІ місце
«Ти дочекайся мене» Виконує Поліна Терехова, солістка народного художнього колективу шоу-групи «Альтана»

ІІ місце
«Долиною» Виконує Мирослава Соловей, солістка ансамблю «Перлинки»

ІІІ місце
Музика та слова Софії Шкідченко «Йо де лей!» Виконує Софія Шкідченко

ІІІ місце
«It’s Oh, so Quite» Виконує Яна Вялова, солістка відділення мюзиклу Школи джазового та естрадного мистецтв

Хореографія 

І місце
«Тайський танець» Виконує народний художній колектив ансамблю танцю «Усмішка сонця»

ІІ місце
«Дитина у дорослому світі» Виконує народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина»

ІІ місце
«Варіація Есмеральди» Виконує Анастасія Самсонова, солістка зразкового художнього колективу студії сучасної хореографії «Вернісаж»

ІІІ місце
«Детективна історія» Виконує зразковий художній колектив ансамбль спортивного та сучасного танцю «Шанс»

ІІІ місце
«Crazy in love» Виконує танцювальний колектив «Energy dance»

Перший півфінал (молодша група)

Вокал 

І місце
«Квітка душа» Софія Поліщук

ІІ місце
«Время сказать прощай» Карина Лисак

ІІ місце
«Hats» Зразковий художній колектив вокально-хорова студія «Диво калинове»

ІІ місце
«Cік землі» Зразковий художній колектив української пісні «Чорнобривці»

ІІІ місце
«Обійми» Адріана та Медея Наруцькі

ІІІ місце
«Якби мені черевички» Ірина Садлівська, солістка  ансамблю «Гармонія»

Хореографія 

І місце
«Хуторські вітребеньки» Зразковий ансамбль «Любавушка»

ІІІ місце
«Голубий Дунай» Ансамбль класичного танцю «Перлина»

Спеціальний приз від Універмагу «Україна»
Еміне Грек за номер «Раз ладошка»

Печерський район

Вокал 

І місце старша група
«Це мій рідний край» Діана Плаксива

ІІ місце старша група
«Намалюй»  Валерія Коноваленко

ІІІ місце старша група
«Shape of my heart» Саймон  Узу

І місце молодша група
«Чистое небо» Ольга Белькова

ІІ місце молодша група
«Roal» Владислава Прасолова

ІІІ місце молодша група
«За лісами, горами» Ярослава Мазур

Хореографія 

ІІ місце старша група
«Рок-н-рол»  ансамбль танцю «Аделаїда денс»

ІІІ місце старша група
«Люн»  ансамбль класичного балету «VIRA»

Шевченківський район

Вокал 

І місце старша група
«Верше» Ярослав Рогальський

І місце старша група
«Долиною» Мирослава Соловей

ІІ місце старша група
«Наша Баба» ансамбль «Веселад»

І місце молодша група
«Якби мені черевички» Ірира Садлівська

ІІ місце молодша група
«Господари - діти» Кристина Лоб

ІІ місце молодша група
«Price tag» Аліна Биліцька

ІІІ місце молодша група
«Мама» Ганна Орел

Хореографія 

І місце старша група
«Козачок» колектив «Позитив»

ІІ місце старша група
«Одного разу на вечірці» гурток танцю «А6»

ІІІ місце старша група
«Веснянка» Дар’я Цигіма

ІІІ місце старша група
«Crazy in love» танцювальний колектив «Energy dance»

І місце молодша група
«У Стародавньому Єгипті» танцювальна студія «Дзига»

ІІІ місце молодша група
«Energy Dance» колектив «Energy dance»

Спеціальний приз від «Універмаг Україна»
«Подорож по галактиці» Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф»

Солом'янський район

Вокал 

І місце старша група
«Words» шоу-група «Альтана»

ІІ місце старша група
«Bound to you» Марія Сидоренко

ІІ місце старша група
«Ти дочекайся мене» Поліна Терехова

ІІІ місце старша група
«Can`t Help Falling in love» Кирило Шилов

І місце молодша група
«Туман яром, туман долиною» Дарія Бакалова та Софія Поліщук

ІІ місце молодша група
«Сік землі» ансамбль «Чорнобривці»,

ІІІ місце молодша група
«Ліхтарик миру» студія «Диво калинове»

Хореографія 

І місце старша група
«Імпровізація в оркестрі» колектив «Едельвейс»

ІІ місце старша група
«Биття серця» ансамбль танцю «Шанс

ІІ місце старша група
«Show Girls» ансамбль танцю «Ексклюзив»

ІІІ місце старша група
«Циганський танець» ансамбль «Чисті роси»

І місце молодша група
«Гуцулята»  «Золотий ключик»

ІІ місце молодша група
«Голубий Дунай» ансамбль «Перлина»

ІІІ місце молодша група
«Принцеси танцю»  ансамбль танцю «Ексклюзив»

Святошинський район

Вокал 

І місце старша група
«Може вже досить» Сергій Ляшенко

ІІ місце старша група
«Це моя земля!» Аліна Васильченко

ІІІ місце старша група
«Mersy» Аріана Василенко

І місце молодша група
«Наталка Полтавка» Карина Лисак

ІІ місце молодша група
«Ой, заграйте музиченьки» Софія Поліщук

ІІІ місце молодша група
«Желтые ботинки» Дар’я Москаленко

Хореографія 

І місце старша група
«Гандагані» ансамбль «Волошки»

ІІ місце старша група
«Поговори со мной» Ангеліна Яценко

 ІІІ місце старша група
«Моя Україна» ансамбль «Веснадія»

І місце молодша група
«Дударочки» ансамбль «Волошки»

ІІ місце молодша група
«Шоу біз» студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина»

ІІІ місце молодша група
«Весняний танок»  ансамбль народного та естрадного танцю «Любавушка»

ІІІ місце молодша група
«Віра? Надія? Кохання!» шоу-балет «Dance style»

Подільский район

Вокал 

І місце старша група
«Don’t rain on my parade» Хелін Коньяр

ІІ місце старша група
«Poor Unfortunate Souls» Яна Вялова

ІІ місце старша група
«Чому квіти мають очі» Поліна Маркова

ІІІ місце старша група
«Blow Your mind» Дар’я Єфремова

ІІІ місце старша група
«Good morning, Baltimor»  «Квартет із чемодана»

І місце молодша група
«Un Ave Maria» Анастасія   Ситник

ІІ місце молодша група
«Мамин оберіг» Аліса Єріхова,

ІІІ місце молодша група
«Соняшник» дитячий естрадний   ансамбль «ШАНС»

ІІІ місце молодша група
«Джаз для вас» Анна Багмат

Хореографія 

І місце старша група
«Дотик ніжності» «Колібрі»

ІІ місце старша група
«Молдавский букет» «Fashion kids»

 ІІІ місце старша група
«Круче всех» «Fashion kids»

І місце молодша група
«Гуцулята» хореографічний ансамбль «Родзинки»

ІІ місце молодша група
«Місяць» Маргарита Слівочник

ІІІ місце молодша група
«Натхнення» Діана Домрачова та Мирослава Славицька

ІІІ місце молодша група
«Крок вперед»  «Fashion kids»

Спеціальний приз
«Тяв-тяв» Еміне Грек

Оболонський район

Вокал 

І місце старша група
«Водограй» Вікторія Кособродова

ІІ місце старша група
«Swey» Катерина Білоченко

ІІІ місце старша група
«Картины любви» Анастасія Рябокляч

І місце молодша група
«Капай, капай, дощику» Поліна Радько

ІІ місце молодша група
«Чарлі» Амалія Колган

ІІІ місце молодша група
«Заспівай мій соловейко» Дарія Рябокляч

Хореографія 

І місце старша група
«Варіація Есмеральди» Анастасія Самсонова

ІІ місце старша група
«Гуцулія» студія сучасної хореографії «Вернісаж»

І місце молодша група
«Тишком-нишком»  студія сучасної хореографії «Вернісаж»

ІІІ місце молодша група
«Танцювальний ранок» хореографічний ансамбль «Джерело»

Спеціальний приз від Універмагу «Україна»
«Пампони» ансамбль танцю «Аделаїда денс»

Дніпровський район

Вокал 

І місце старша група
«Йо де лей!» Софія Шкідченко

ІІ місце старша група
«Ти можеш змінити все» Віталія Корнійчук

ІІІ місце старша група
«Under» вокальний ансамбль «Намистечко»

ІІ місце молодша група
«Україночка» Катерина Руденко

ІІІ місце молодша група
«Небо» Габріелла Синякова

Хореографія 

І місце старша група
«Булеріа» ансамбль народного танцю «Україна»

ІІ місце старша група
«Неочікувана зустріч» ансамбль танцю «Jam»

ІІІ місце старша група
«Хава - Нагіла» ансамбль танцю «Маргаритка»

І місце молодша група
«Крутуха» ансамбль народного танцю «Україна»

ІІ місце молодша група
«Тримай ритм» ансамбль танцю «Jam»

ІІІ місце молодша група
«Літній дощ» народний художній колектив «А 6 Exellence»

Спеціальний приз від універмагу «Україна»
«Вальс» Ярослава Чеклова та Богдан Цібрік

Деснянський район

Вокал 

І місце старша група
«Старенький трамвай» ансамбль «Asteri»

ІІ місце старша група
«Вальс тысячи времен»  Ганна Хижняк

ІІІ місце старша група
«Make Up» Софія Казбанова

І місце молодша група
«Нас бьют, мы летаем!» Ірина Биховченко

ІІ місце молодша група
«Зурбаган» Ольга Горбач

ІІІ місце молодша група
«Florence and The Machine - Over The Love» Нікіта Ачкасов

Спеціальний приз –  «Хто як не ти?» - Анна Лаврененко

Хореографія 

І місце старша група
«Пульс» хореографічний ансамбль «Візерунок»

ІІ місце старша група
«Disсo» ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф»

ІІІ місце старша група
«Хіп-хоп» зразковий художній колектив студія танцю «КаприZ»

І місце молодша група
«Файні гайналі» ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф»

ІІ місце молодша група
«Новый день» ансамбль сучасного танцю «New Day»

Дарницький район

Вокал 

І місце старша група
Анастасія Хоменко «Києве мiй»

ІI місце старша група
Майя Шивакова «Junior Swing» 

ІIІ місце старша група
Валерія Лізогуб «Візьми троянду»

І місце молодша група
вокальний ансамбль Намистечко «Калинонька»

ІI місце молодша група
вокальний ансамбль Потенціал плюс «Бринь-бринь» 

ІIІ місце молодша група
Поліна Заболотна, Вероніка Орлянська, Надія Антонюк «Рижий кіт-мурлика»

Хореографія 

І місце старша група
cтудія танцю Імперія танцю «Chocolate bosses»

ІI місце старша група
хореографічний ансамбль Дитинства світ «Солохи»

ІІI місце старша група
ансамбль сучасного танцю  Візаві «Вдохновение» 

І місце молодша група
хореографічний ансамбль Країна танців «Веселі смурфята»

ІI місце молодша група
ансамбль сучасного танцю  Візаві «Дивна квітка» 

ІІI місце молодша група
хореографічний ансамбль Грація «Естрадно-спортивний черлідінг»

ІІI місце молодша група
театр танцю Журавушка «Долоньки» 

Голосіївський район

Вокал 

І місце старша група
«Molitva» Софія Григорян, учениця Київської дитячої музичної школи № 33 

І місце молодша група
«Країна мрій» Карина Сотченко, учениця навчально-виховного комплексу № 176

ІІ місце молодша група
«Back It Up» Варвара Сафонова, учениця Київської дитячої музичної школи № 33, 

ІІІ місце молодша група
Адріана та Мідея Наруцькі у супроводі театру танцю «Belli Bells» ЦСПК «Щасливе дитинство» 

Хореографія 

І місце старша група
Єврейський танок народний художній колектив ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» гімназії     № 59 ім. Олександра Бойченка

І місце молодша група
«Полька в парі» народний художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» школи I-III ступенів № 286

ІІ місце молодша група
Кримсько-татарський танок «Тим-тим» народний художній колектив ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка

ІІІ місце молодша група
«Ласточка» Анастасія Кошелькова, солістка колективу «Планети мистецтв Interplay»

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.